בני סכנין הפסידה למכבי תל אביב, טענות כלפיי השיפוט: "גרע מאיתנו צבירת נקודות"

בני סכנין הפסידה 1-0 למכבי תל אביב: טענות בסכנין כלפי השיפוט: "השופט גרע מאיתנו צבירת נקודות". הקשר בחרודין אטאיץ' נחת להתרשמות ונכח ביציע. 

 

בני סכנין אירחה הערב(שני) את מכיב תל אביב באצטדיון עכו למשחק שנועל את המחזור ה-16 של ליגת העל. מבחינת הרכב הקבוצה מי שנעדרו בעקבות פציעות הם מוחמד כליבאת, פיראס מוגרבי, עידן שמש ומארון גנטוס. לעומת זאת מי שקיבל לראשונה את חולצת ההרכב תחת המאמן פליקס נעים הוא הצעיר מידו בדארנה. 

 שחקני סכנין בפתיחת המשחק

 

המחצית הראשונה הייתה חלשה מאוד עבור סכנין שכמעט ולא הגיעה למצבים. עוד מכה שספגה הקבוצה במהלך המחצית הראשונה בדרה ה-34' היא יציאתו של הבלם עלאא אבו סאלח בעקבות פציעה כאשר במקומו נכנס עטאא ג'אבר. עם פתיחת המחצית השנייה שלומי אזולאי הצליח להגיע להזדמנות מצוינת כאשר נגח כדור מצוין לעבר שער היריבה אך הוא עבר מעליו. 

 

בדקה ה-56' מכבי תל אביב עלתה ראשונה ליתרון מבעיטת עונשין ששלח קיארטנסון לשערו של מחמוד קנדיל ששלח קיארטנסון. הבעיטה הזו הגיע לאחר פנדל ראשון שהוחמץ והדף אותו מחמוד קנדיל אך השופט בטענה שהשוער יצא מוקדם מדי לכדור, שרק לפנדל חוזר ושלף לו כרטיס צהוב. 

שחקני מכבי תל אביב

 

בדקה ה-65' פליקס נעים ערך חילוף נוסף כשהוציא את מידו בדארנה והכניס את החלוץ אוסמה חלאילה. בדקה זו יצאה גם סכנין להתקפה מסוכנת וחלאילה נגח כדור ששלח לו עטאא ג'אבר אל מחוץ לשער. בדקות לאחר מכן שוב סכנין הצליחה להגיע למצב מסוכן ושלומי אזולאי ממצב של אחד על אחד מול ראיקוביץ' בעט בעיטה חלשה לידיים של השוער. 

 

בדקה ה-76'  ערך פליקס נעים חילוף נוסף כשהוציא את הקפטן חאלד חלאילה והכניס את ישראל זגורי. בדקות הסיום שוב ניסיון לבני סכנין שהגיע מכדור קרן לראשו של אזולאי אך ראיקוביץ' הדף אותו החוצה. התוצאה נשמרה עד לסיום והרבה בזכות יכולת מצוינת של השוער מחמוד קנדיל וסכנין יוצאת ללא נקודות מהמפגש הזה ומפספסת הזדמנות לצמק את הפער מהקבוצות שנועלות את הפלייאוף העליון והפסידו במסגרת המחזור.

 

בסכנין הוציאו טענות כלפיי השיפוט במשחק לאור אירוע הפנדל וכתבו בהודעה רשמית מטעם המועדון: "חטא כפול פרי יוצרו של שופט קוו החוץ גרע מבני סכנין צבירת נקודות ,שריקה כפולה של פנדל שלא היה ואשר לוותה בפסילת הדיפה חוקית אפשרו יתרון של הקבוצה האורחת , על פניו השיפוט נוהל נכון רק שהחט הכפול כיסה את המעשים הנכונים".

קיבל הזדמנות. אוסמה חלאילה 

 

בשורה נוספת לסכנין במהלך המשחק הגיעה דווקא מהיציע כאשר הקשר ההתקפי בחרודין אטאיץ' הגיע להתרשמות בבני סכנין ונכח במשחק הקבוצה מול מכבי תל אביב. הקשר בן ה-24 ממוצא בוסני-שוודי ששיחק בז'לגיריס וילנה בליגה הליטאית על דבריו של סוכנו ג'מאל . יודע לשחק גם בעמדת הפליימייקר וזה כאמור מה שמחפשים בקבוצה כבר זמן רב. 

יהיה הרכש החדש של סכנין? בחרודין

 

מי שעוד נכח ביציע במהלך המשחק הוא הליגיונר מרואן קבהא שהגיע לחופשה בארץ. רמז לקרבה למכבי תל אביב? ימים יגידו. 

 מרואן קבהא ומוחמד כליבאת ביציע 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload