ליגה ב': כפר כנא סוגרת סיבוב עם כישלון נוסף, ממב"ע חזרה לנצח

מחזור מסכם סיבוב ליגה ב' צפון: כפר כנא שוב נכשלה ותצטרך לבצע חישוב מסלול מחדש, ממב"ע ודבורייה חזרו לנצח.

מ.ס. בני ממב"ע הגולן 0-2 איחוד בני מג'דל כרום

ממב״ע הגולן חזרה לנצח לאחר שרשרת של איבוד נקודות במחזורים האחרונים. המשחק שבו אירחה ממב״ע את מג׳דל כרום בטובא, נפתח ביכולת בינונית של שתי הקבוצות אבל ממב״ע ניצלה את החורים בהגנת האורחים והצליחה לרדת למחצית עם יתרון 1-0 משערו של תאאר עמאשה.

במחצית השנייה מג׳דל כרום ניסתה לחזור למשחק אבל תמיד נתקלה בהגנה של בני הגולן ששיפרה את צורת המשחק שלה והגיעה למצבים שבסוף הניבו שער של המחליף נאג׳י אבו ג׳בל בדקה ה-90׳. שלוש נקודות חשובות לבני הגולן וניצחון ראשון לאחר שישה משחקים.

שחקני ממב"ע ומגדל כרום במגרש בטובא

צעירי כפר כנא 2-0 סקציה מעלות תרשיחא לאחר ההפסד המאכזב במשחק העונה לכאוכב, צעירי טמרה אירחה אתמול את מעלות תרשיחא המשתפרת ושהתחזקה בכמה שחקני בתקופה האחרונה. ככל הנראה, שחקני כפר כנא עדיין לא התאוששו מההפסד האחרון 4-0 למוליכה כאוכב וזה בא לידי ביטוי במשחק שבו מעלות הייתה עדיפה והצליחה לרדת למחצית ביתרון של שער שכבש שלומי ביטון בדקה ה-36׳. במחצית השנייה שחקניו של הישאם זועבי ניסו לחזור למשחק אבל ללא הועיל, לקראת שריקת הסיום מכלות הכפילה את התוצאה משער שכבש פואד ח׳יר אלדין בדקה ה-90׳.

כזכור, ההפסד האחרון לכאוכב עשה זעזוע בקבוצה אך הצליחו להמשיך לאחריו כרגיל וככל הנראה עכשיו כבר אין דרך חזרה ובכפר כנא יעשו חישוב מסלול מחדש כשהפער מהמקום הראשון לא מצליח להצטמצם.

יחשבו מסלול מחדש. צעירי כפר כנא

הפועל רמות מנשה 4-1 מ.ס דבורייה

קבוצתו של חנא פרהוד יצאה למשחק חוץ קשה מול רמות מנשה שאמנם לא מקבוצות הצמרת של הליגה, אך לא איבדה נקודות רבות במגרשה הביתי. שחקני דבורייה עמדו במשימתם בהצלחה כאשר אבי מלכה בפנדל בדקה ה-26' העלה את קבוצתו ליתרון והכפיל אותו עם צמד שהשלים כעבור שתי דקות בלבד. המגן קרלוס לואיסה כבר הכריע את הניצחון של קבוצתו עוד לפני תום המחצית עם שער משלו ועל אף שהמארחת הצליחה לצמק בדקה ה-34', חמאדה ג'בארין חתם את המשחק הזה במהלך המחצית השנייה וקבע את תוצאת המשחק 4-1 לזכות קבוצתו.

דבורייה שהציבה לעצמה מטרה להיצמד למוליכה זלפה עד תום הסיבוב, הצליחה להקטין את הפער באופן זמני לשלוש נקודות ותחזיק אצבעות הערב לבני ערערה שיתארחו אצל המוליכה למשחק שינעל את המחזור המסכם של הסיבוב הראשון בליגה.

שחקני דבורייה חוגגים

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

מ.כ. צעירי טמרה 0-1 בית"ר נהריה

מ.כ. צעירי טמרה ארחה את בית"ר נהריה במגרשה הביתי והשיגה ניצחון שני רצוף לאחר הניצחון בעכו במחזור הקודם.

המחצית הראשונה הייתה חלשה מאוד מצד שתי הקבוצות וכמעט ולא ראינו הזדמנויות לכיבוש. שתי הקבוצות התרכזו בעיקר בלהפריע אחת לשנייה לפתח התקפות.

המחצית השנייה הייתה יותר טובה וכבר בדקה הראשונה שלה טמרה כבשה את השער הראשון במשחק כאשר נור אבו ג'לייל קיבל מסירת עומק ומצא עצמו לבד מול השוער האורח. אבו ג'לייל לא התבלבל, שלח את הכדור לרשת ורץ לחגוג את השער עם חבריו לקבוצה. השליטה של טמרה נמשכה גם בדקות הבאות וגם התעוררות מסויימת של בית"ר נהריה לא שינתה את התוצאה עד לשריקת הסיום של השופט רוני ברקן.

במשחקים נוספים שהתקיימו במקביל הפועל בני פרדיס נפרדה בתיקו 1-1 עם טירת הכרמל ומכבי נחף נפרדה בתיקו 1-1 עם אחי עכו.

#דבורייה #צעיריכפרכנא

כתבות נוספות