בתום משחק רב שערים: הפועל כפר כנא רשמה הפסד שלישי רצוף למגדל העמק והתרחקה מהצמרת

לא מצליחה להתאושש: כפר כנא הפסידה 4-3 במשחק החוץ למגדל העמק. השחקנים קיבלו הודעה על ביטול החופש המתוכנן להם בשבוע הבא. 

 

הפועל כפר כנא יצאה היום(שישי) למשחק חוץ נגד הפועל מגל העמק במטרה לחזור למסלול הניצחונות. המשחק התחיל טוב מבחינתה כאשר עלתה ראשונה על לוח התוצאות כבר בדקה התשיעית: השחקן הבולט ביותר בכפר כנא ענאן נסראלדין שחרר בעיטה חופשית יפה וקובע 1-0 מהיר. 
 

עברו רק שתי דקות וכבר שוויון 1-1 כאשר לידור כהן, איש המשחק ללא עוררין, הגיב גם הוא בבעיטה חופשית ואזן את התוצאה. המשחק הפך לקצבי מאוד עם הרבה הזדמנויות והמון טעויות משתי הקבוצות. בדקה ה-36' איציק נאש מצא את עצמו באחד על אחד מול שוער מגדל העמק לאחר מסירה גאונית של ענאן נסראלדין. נאש לא התבלבל ובעט חזק ושטוח לפינה הרחוקה וקבע 2-1 לכפר כנא. 

 המשחק רץ מרחבה לרחבה 

 

מגדל העמק לחצה יותר מרגע שספגה את השער ובדקה ה-42' טעות קשה של שוער כפר כנא בשאר דאהר שעלה לכדור גובה אך תפס אוויר והכדור הגיע לרגלי אופק מלול שבעט את הריבאונד ואיזן ל 2-2, תוצאה זו גם חתמה את המחצית הראשונה.

 

כפר כנא כנראה לא הצליחה לחזור כראוי למחצית השנייה ובדקה ה-55' לידור כהן הגביה כדור ישר לראשו של אביב כהן שמתוך רחבת החמש נגח בקלות פנימה וקבע מהפך 3-2 למגדל העמק.

 יצא מאוכזב למרות משחק מצוין שלו. ענאן נסראלדין

 

חלפו רק שמונה דקות וכבר 4-2 למגדל העמק כאשר שוב לידור כהן שהשלים צמד כשבעט חזק מחוץ לרחבה, לפינה השמאלית והכניע את השוער. מאמן כפר כנא ניסה להציל את המשחק והכניס למשחק את אמיר נפאע, מחמד אבו ליל ובר שם טוב. החילופים ייצבו לפאיד חסון את הקבוצה ועצרו את ההתקפות המתפרצות של שחקני מגדל העמק. כפר כנא החלה ללחוץ יותר והדבר השתלם להם בדקה ה-76' כאשר שוב ענאן נסראלדין הוציא טיל מבעיטה חופשית לחיבורים וצימק ל 4-3. 
 

כפר כנא המשיכה ללחוץ עד לסיום ההתמודדות אך לא הצליחה להימנע מהפסד נוסף ומאז קשה של 12 שערים אותם ספגה בארבעה משחקים בלבד. בסיום המשחק שחקני הקבוצה קיבלו הודעה כי החופש שהיה מתוכנן להם בשבוע הבא בעקבות הפגרה בוטל והם יגיעו לאימון כרגיל כבר ביום בראשון. 

 פאיד חסון מאוכזב היום במגדל העמק


פאיד חסון מאמן הפועל כפר כנא אמר בסיום המשחק: "פתחנו את המשחק דווקא טוב, הבעיה שאנחנו מקבלים גולים שטותיים, כל פעם יש מישהו אחר תורן. מקווה שנעבוד על הטעויות בצורה יותר מאסיבית. לפחות תיקו היה צריך להיגמר פה, קבוצה שכובשת שלושה שערים אסור לה להפסיד משחק. יכול להיו שישוחררו שחקנים, אנחנו נעשה שינויים למרות שאני לא מאמין ב'הוקוס פוקוס' אלא בסגל שיש". 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload