עוביידה אבו רביע קרוב מתמיד לחזרה לסגל אחי נצרת, מואמן סאלח ינותח ויעבור תהליך שיקום

זה שבא וזה שהולך: עוביידה אבו רביע קרוב מתמיד לחזור לסגל, מואמן סאלח התבשר כי יעבור שיקום ולא צפוי לחזור לשחק עד תום העונה. 

 

חודש ינואר כבר בפתח וכל הקבוצות מצפות לנצל את חלון ההעברות כדי להתחזק. באחי נצרת כבר סימנו כמה שמות לחיזוק הקבוצה, אבל "הרכש" המשמעותי ביותר שכבר בוצע עוד לפני שייפתח החלון היא חזרתו הצפויה של החלוץ המבטיח עוביידה אבו רביע. 


עוביידה עבר פציעה שהשביתה אותו מתחילת העונה ולאחר שעבר את הניתוח בהצלחה, התחיל בתכנית שיקום מבוקרת בהשגחת צוות הרופאים שניתחו אותו ובליווי צמוד של מאמן הכושר באחי נצרת עאדל בהלול. נכון להיום עוביידה עורך אימונים כמעט מלאים עם הקבוצה, ללא אימוני מאמץ מיותרים ומכינים אותו בהדרגתיות לחזרה למגרשים.


ליאללה ספורט נודע כי השחקן כבר השתלב באימוני הקבוצה כמעט חודש והקבוצה יחד עם השחקן מחכים שירגיש בריא באופן מלא ובטוח כדי להחזיר אותו לסגל המשחקים. עוביידה כבר מאושר מהחזרה הצפויה: "עברתי תהליך ארוך, התלוויתי באנשים מקצועיים בכל מהלך השיקום, הניתוח עבר בשלום וכרגע מרגיש יותר טוב". 

 חזרתו היא חיזוק חשוב לאחי נצרת. עוביידה אבו רביע


על תהליך השיקום הוסיף: "עברתי תהליך ארוך, הייתי צמוד להוראות הרופאים המנתחים וכמובן עברתי תכנית מקצועית עם מאמן הכושר עאדל בהלול, שאני מעריך את תרומתו ועבודתו המקצועית איתי ומוסר לו תודה ענקית".


על מועד חזרתו למגרשים: "אני מרגיש יותר בריא ,אבל אהיה מוכן לחזור רק כשארגיש בריא מאה אחוז, כמובן הכל יהיה בסמוך להערכת הרופאים והצוות המקצועי אבל מאמין שכבר בעוד שניים או שלושה מחזורים  אעמוד לרשותו של המאמן ומאמין שאתן הכל לטובת הקבוצה ואהיה חלק מהצלחותיה".
 
אדהם האדיה הוסיף על חזרתו הצפויה של עוביידה: "עוביידה הוא שחקן מפתח, הוא תוספת כוח משמעותית להתקפת הקבוצה ולקבוצה כולה. חזרתו היא רכש משמעותי לקבוצה אני מקווה שיחזור בעוד שבוע או שניים, אבל הכי חשוב שיחזור רק כשירגיש בריא ויחזור בריא וחזק ויתרום לנו המון".

 

מי שקיבל בשורות פחות חיוביות הוא השחק הצעיר והמבטיח של אחי נצרת מואמן סאלח, אשר התבשר ביום א' ע"י המומחים שהוא סובל מקרע ברצועה ויהיה חייב לעבור ניתוח ברגלו בעוד כחודש וחצי, ניתוח אשר ישבית אותו לארבעה חודשי החלמה והשביתה אותו עד תום העונה.

 קיבל בשורה כואבת. מואמן סאלח 

צילום: וואסים מוואסי


מואמן פתח את העונה נהדר והיה חלק פעיל מהתקופה היפה שעברה על אחי ורצף הניצחונות שהוביל אותה עד צמרת הליגה בה נמצאת כיום. מואמן עצמו היה אופטימי למרות הפציעה וההיעדרות הצפויה: "מהרגע הראשון של הפציעה הרגשתי לא טוב עם הרגל, קיוויתי ליותר טוב אבל זה הכדורגל. אני שחקן צעיר והקרירה עוד לפניי, מאמין שאני אעבור את הניתוח בשלום וכולי תקווה לחזור למגרשים כמה שיותר מהר".

 
מואמן הוסיף: "אני מלא רעב ותשוקה למשחק אחרי כמעט חודש בחוץ וכבר לא יכול לחכות יותר . מקווה שבשנה הבאה אחזור בריא יותר, חזק יותר ואני סומך על הצוות והשחקנים שישיגו את המטרות שהצבנו לעצמנו בתחילת העונה. אין מתוק יותר מאשר לחזור למגרש וכבר להיות בליגת העל". 


אדהם האדיה היה מאוד מאוכזב מפציעתו של מואמן ואף ציין: "חבל מאוד על הבשורות, מדובר בשחקן צעיר ובורג חשוב לקבוצה. אני מאמין שיחזור חזק ובריא ומאחל לו החלמה מהירה. חבל שהפציעה אירעה והיא באה בעיתוי הכי לא טוב לו ולקבוצה". 

 

בנושא אחר, הקבוצה תפגוש ביום שני הקרוב את בית"ר ת"א רמלה למשחק שיפתח את הסיבוב השני של הליגה הלאומית. כזכור, את הסיבוב הראשון פתחה אחי בהפסד לבית"ר ת"א ואין ספק שהפעם יעשו הכל על מנת לפתוח אותו בצורה שונה. 

 

צפו בדברים שאמר אדהם האדיה בסיום המשחק האחרון מול בני לוד: 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload