ליגת העל: חבשי ובני יהודה ינסו להמשיך את המומנטום, עוואד ימשיך לקבל את הקרדיט בהרכב?

לקראת מחזור 16 של ליגת העל: עאיד חבשי ובני יהודה ינסו לעצור את הפועל חיפה, אלקרינאווי ונסאר בשיאה של הצלת הספינה הטובעת של עכו ומה יעשו לואי טאהא ומהראן ראדי השבוע במדי האלופה? קראו.

המשחק הראשון שיפתח את המחזור יתקיים באצטדיון המושבה כאשר עאיד חבשי ובני יהודה ינסו לעצור את הפועל חיפה שמפתיעה את הליגה ונמצאת בפסגה במאבק צמוד עם הפועל באר שבע. חבשי, שנחשב לבורג מרכזי בהגנת הכתומים, נמצא ביכולת נהדרת והשאלה המרכזית היא האם הבלם יצליח לבלום את התקפת האדומים?

במסגרת המשחק השני שיתקיים באותו היום תארח מכבי חיפה את הפועל עכו והשאלה המרכזית היא האם עוזר המאמן של מכבי חיפה ימשיך לתת למוחמד עוואד את חולצת ההרכב? רק לפני שבוע תקף אביו של עואד את המועדון בכך שהבן שלו ראוי להזדמנות וכי הוא יותר טוב מקלאוס והאחרים, כנראה שדבריו של עואד הגיעו לאוזניהם של הירוקים והשחקן פתח במשחק האחרון נגד הפועל באר שבע והיה טוב עד שהוחלף.

ימשיך לקבל קרדיט בהרכב? עוואד

צילום: אורטל דהן זיו

מן העבר השני, בהפועל עכו מסתבכים עמוק בתחתית כאשר אלקרינאוי וסיראז' נסאר לא מצליחים להציל את הספינה שטובעת בעכו והשאלה השנייה היא האם עכו תנחיל הפסד שני למכבי חיפה ותזעזע את הקהל הירוק?

המשחק השלישי יתקיים בנתניה כשמכבי נתניה הלהיט של הליגה תפגוש את הפועל רעננה שעשתה תיקו במחזור האחרון נגד בני סכנין. השאלה המרכזית כאן היא מה מכין לנו השבוע דיא סבע? הדובדבן של מכבי נתניה, מלך שערי הליגה מספק משבוע לשבוע חווית צפיה עם ביצועים נהדרים. האם אנחנו בדרך לשערו ה-14 של השחקן העונה?

ביום ראשון יתקיים המשחק בין עירוני קרית שמונה ומועדון ספורט אשדוד והשאלה המרכזית שלנו היא מי יכבוש הפעם אחמד עאבד או איסמעיל ריאן? קריית שמונה רוצה להיצמד לפלייאוף העליון וניצחון על אשדוד ישאיר את הצפוניים במטרה כשאחמד עאבד שכבש נגד מכבי תל אביב ומתחילת העונה מקומו בהרכב לא מובטח, רוצה להוכיח לחיים סילבס שמקומו הוא לחלוטין בין האחד עשר שלו.

אחמד עאבד ואיסמעיל ריאן

האלופה הפועל באר שבע תצא למשחק חוץ נגד הפועל אשקלון עם לואי טאהא ומהראן ראדי תנסה האלופה לשמור על הפסגה אחרי שניצחה את מכבי חיפה.

#עאידחבשי #מוחמדעוואד #אחמדעאבד #איסמעילריאן #עמראןאלקרינאוי #מהראןראדי #לואיטאהא #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות