הקשר פליפה אוליביירה הצטרף לאימוני סכנין וייבחן בימים הקרובים

הקשר פליפה אוליביירה הגיע להיבחן בבני סכנין ונכח היום באימון הקבוצה.

בני סכנין ממשיכה לנסות ולהיצמד לפלייאוף העליון ומסמנת כבר רכש ראשון לקראת חלון ההעברות בינואר הקרוב וצירפה היום לאימוני הקבוצה את פליפה אוליברה בן ה-33 שקבוצתו האחרונה הייתה אנרתוזיס פמגוסטה מקפריסין(קבוצתו של המאמן הישראלי רוני לוי) והיום שחקן חופשי.

הקשר הימני שגדל במחלקת הנוער של בראגה, שיחק בצ'לסי בתחילת הקריירה ולאחר מכן הושאל למספר קבוצות עד 2012, שם חתם במועדון ההונגרי וידאטון במשך ארבע שנים וכבש 14 שערים. הפורטוגלי שיחק גם בזירה הבינלאומית בצעירותו אך לא זכה לשחק בנבחרת הבוגרת.

אוליברה בקבלת הפנים הראשונה היום בסכנין (מסעדת דראגמה)

פתיחת העונה של סכנין הייתה לא פשוטה וכללה חילופי מאמנים עוד לפני פתיחת העונה וגם עניין הביתיות שמקשה על הקבוצה. סכנין כרגע נמצאת במקום השמיני בטבלה עם 19 נקודות ועדיין ממשיכה במאבק על הכרטיס לפלייאוף העליון אך יודעת שבשביל להמשיך לנסות ולהיצמד למקום אליו שואפת להגיע היא חייבת להתחזק. אם כך, בדומה לקשר האחרון שהגיע להיבחן(ג'יבה) גם אוליברה ימשיך באימוני הקבוצה בימים הקרובים עד שיוחלט האם להחתימו או לא.

בסכנין אמרו על הגעתו של הקשר: "אנחנו נבחן אותו בימים הקרובים באימונים, הוא קשר שיודע לשחק גם מתחת לחלוץ וזה תפקיד שחיפשנו".

פליפה אוליברה

#בניסכנין

כתבות נוספות