שביעות רצון באום אל פחם מיכולת השחקנים מול טבריה, בקבוצה מתכוננים למשחק החוץ בטדי

הפועל אום אל פחם מרוצה מהיכולת שהציגו שחקניה בניצחון על טבריה וממשיכה בהכנות לקראת המשחק האחרון של הסיבוב ביום שני נגד הפועל ירושלים. אבו נהיה: "יכולים לעשות את זה ולנצח, עברנו מהפכה אבל נראים טוב ממשחק למשחק".

קבוצתו של ברוך סער רוצה להמשיך במומנטום החיובי ולרשום ניצחון רצוף אחרי שזה שעשתה אמש(שני) מול עירוני טבריה. הפועל אום אל פחם לא הצליחה העונה לשמור על רצף ניצחונות כאשר במשך 13 מחזורים הקבוצה לא עשתה שני ניצחונות רצופים, נתון שיכול להדאיג אותם לקראת המשחק הקרוב. אמנם אום אל פחם לא ניצחה, אך גם לא הפסידה כאשר ההפסד האחרון שלה היה במחזור הראשון נגד רובי שפירא ומאז היא בלתי מנוצחת אך מחזיקה בתואר מלכת התיקו.

מי שהתחיל להיכנס לעניינים הוא הקשר אחמד אבו נהיה, השחקן שהגיע בקול תרועה לקבוצה ואמור להוביל אותה לליגה הלאומית בלט במשחק האחרון ואף כבש שער ראשון בליגה.

אבו נהיה. נכנס לעניינים

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

לקראת המשחק נגד הפועל ירושלים אמר אבו נהיה: "מצפה לנו משחק חוץ קשה נגד הפועל ירושלים, אנחנו באים במטרה לנצח אחרי המשחק נגד טבריה ואני חושב שהקבוצה שלנו יכולה לעשות את זה".

אבו נהיה ששיחק בליגה הפלסטינאית מרגיש את ההבדלים בין שתי הליגות ועל מעברו אמר: "יש הבדלים בין שתי הליגות, שם משחקים על מגרשים סינטטיים, לקח לי כמה משחקים עד שהתרגלתי לשחק על דשא וברור מי שמגיע מליגה אחרת ייקח לו זמן להסתגל".

לפני המשחק נגד טבריה, בקבוצה היה הרבה מתח ותחושה של אכזבה מהתוצאות ועל אותן בעיות אמר השחקן: "אום אל פחם עברה מתיחת פנים לא קלה, הקבוצה החליפה כמעט 16 שחקנים וברור זה לוקח קצת זמן עד שהדברים יתחברו. אני חושב שאנחנו נראים טוב ממשחק למשחק והקבוצה התחילה להתחבר". אבו נהיה לא שכח גם לפרגן לקהל שלו: "יש לנו קהל מצוין שמגיע בהמוניו לכל משחק, אנחנו מעריכים את התמיכה שלהם זה קהל נהדר".

אבו נהיה מול הקהל

צילום: איהאם אנואר ג'בארין

לקראת המשחק הקרוב יעמוד לרשותו של המאמן סגל מלא כאשר הכוכב מחמוד עבאס יחזור לסגל אחרי שריצה עונש הרחקה בגלל צבירת כרטיסים צהובים. מצד ההנהלה קיימת שביעות רצון מכמה שחקנים שהתחילו להשתלב בקבוצה, כאשר מרבית הפרגון קיבלו אשרף רבאח שנתן משחק מצוין נגד טבריה ובנוסף אליו בקבוצה קיבלו בחזרה את החלוץ משה בן לולו שחזר לשחק אחרי תקופה ארוכה בגלל פציעה. מנגד, מי שלא שותף אתמול כלל ומעמדו בקבוצה לא ברור הוא החלוץ תימור אביטן שלאחר שהיה בהרכב הפותח בכל המשחקים האחרונים, איבד את מקומו באחד עשר ואף לא נכנס כמחליף.

בנוגע לחיזוק, הקבוצה צפויה לבצע צעד בנושא לאחר המשחק נגד הפועל ירושלים ולפני סגירת חלון ההעברות כאשר הרצון הוא לצרף עוד שחקן לחלק ההתקפי.

קיבל מחמאות. רבאח

צילום: איהאם אנואר ג'בארין

היריבה אותה תפגוש אום אל פחם בטדי ביום שני בשבוע הבא היא הפועל ירושלים וזה גם המשחק שיסגור לה את הסיבוב הראשון בליגה. הירושלמים מצדם רוצים להמשיך במומנטום ולרשום ניצחון רביעי רצוף לאחר שהביסו בשבוע שעבר את מכבי דליה בתוצאה 5-0 וכעת נמצאים במקום ה-6 עם 22 נקודות מבמאזנם ורחוקים שלוש נקודות בלבד מהפועל אום אל פחם.

בסגל הפועל ירושלים תמצאו לא פחות משמונה שחקנים מהמגזר הערבי כאשר הבולטים מבינהים הם שחקני ההתקפה הייתם חלבי שכבש שבעה שערים בכל המסגרות עד כה ועבד ג'בארין שכבש שלושה שעריםעד כה ועבורו זה משחק מיוחד כאשר הוא יפגוש את קבוצת העיר בה נולד אום אל פחם.

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות