סוגרות סיבוב ראשון בליגה: אכסאל תטפס בצמרת או טירה תתרחק מהתחתית?

מחזור הנעילה של הסיבוב הראשון בליגה א' צפון: טירה תנסה לקחת נקודות באכסאל ולהתרחק מהתחתית, קבוצתו של סמיר עיסא תנסה לטפס בצמרת. סמארה:"כולם אומרים שהם פייבוריטים אבל יש לי את הסגל הכי טוב ונצא איתו למלחמה".

המחזור המסכם של הסיבוב הראשון בליגה א' צפון יפגיש בין הפועל אכסאל למ.ס טירה. קבוצתו של סמיר עיסא מגיעה לאחר הניצחון החשוב על הפועל הרצליה במחזור הקודם שהצמיד אותה למוליכה הפועל רובי שפירא בצמרת. מנגד, תעמוד טירה שתגיע להתארח במגרש באכסאל לאחר שסיימה במחזור האחרון בתיקו ביתי מאופס מול מגדל העמק, אך בקבוצה אמרו נחרצות כי התוצאה לא משקפת את המשחק שהציגה והמצבים אליהם הגיעו.

מבחינת סגל הקבוצות, בהפועל אכסאל יחסר מוסא טראבין שירצה עונש הרחקת צהובים ובצד מ.ס טירה מי שדווקא חוזר לסגל הוא הקשר שלום אדרי שריצה עונש הרחקה במשחקו האחרון. מנגד, הבלם מוחמד מחאג'נה שנפצע מול הרצליה עדיין נמצא בספק וככל הנראה גם השבוע לא ישותף.

לא ייקח חלק במשחק האחרון של הסיבוב. טראבין

צילום: נזיה סולטאן

מוחמד סמארה מאמן מ.ס טירה אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "אנחנו ממשיכים באותו קו ומגמה גם השבוע במשחק הקשה נגד אכסאל. הם פייבוריטים? ככה כולם אומרים. אבל אני חושב שיש לי את הסגל הכי טוב ונצא איתו למלחמה. אנחנו לא יורדים ברמה מאף קבוצה בצמרת. ראינו את זה מול הרצליה, אום אל פחם ורובי שפירא. נגד הרצליה מה שהכריע זה הפציעות. אני מסתכל לאכסאל בגובה העיניים והולך על ניצחון. לא באים להסתגר ולהעביר זמן, אלא לשחק כדורגל כמו שעשינו בכל המחזורים האחרונים".

על סמיר עבד אלחי שישחק לראשונה מול הקבוצה בה פתח את העונה: "זה טעות גדולה ששחררנו אותו בתחילת העונה. סמיר מקצוען ובא לכל משחק בצורה מקצועית, יעשה מה שצריך על המגרש, לא מעבר ולא פחות. הוא בתקופה נהדרת ומקווה שהוא ימשיך".

סמיר בעצמו אמר לקראת המשחק: "מבחינתי זה עוד משחק שאנחנו צריכים להשיג ממנו נקודות, אי אפשר להתעלם שאנחנו מהעובדה שאנחנו נשחק נגד אחת הקבוצות הטובות בליגה".

סמיר עבד אלחי

צילום: נזיה סולטאן

#הפועלאכסאל #מסטירה #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות