מוחמד אבו ריא חלוץ כאוכב סובל מקרע ברצועה הצולבת

חלוץ כאוכב ומלך שערי ליגה ב' מוחמד אבו ריא סובל מקרע ברצועה הצולבת ויחל בתהליך שיקום: "קיבלתי את הבשורה בהלם, אחזור למגרשים חזק יותר".

הפועל כאוכב ספגה השבוע מכה קשה כשהתבשרה על חומרת פציעתו של החלוץ שלה מוחמד אבו ריא. כזכור, במשחק האחרון מול צעירי כפר כנא נפצע אבו ריא והוחלף במחצית ולאחר שערך את הבדיקות הנדרשות הובהר כי סובל מקרע ברצועה הצולבת ויחל בתהליך שיקום שימנע ממנו לשחק בחודשים הקרובים.

פציעה זו היא הראשונה לאורך כל הקריירה של החלוץ המוכשר ואין ספק שמדובר במכה קשה עבורו שכן פתח את העונה בצורה פנטסטית כשהוא מוביל את טבלת כובשי השערים של ליגה ב' עם 17 שערי ליגה ו-19 שערים בכל המסגרות במאזנו.

אבו ריא בחגיגות עם הקהל במשחק האחרון

מוחמד אבו ריא אמר ליאללה ספורט על פציעתו: "דווקא הייתי אופטימי. משום מה לא הייתה לי נפיחות, שטף דם או כל מיני דברים שיוכיחו שיש קרע בצולבת אבל לאחר בדיקת אורטופד נשלחתי לבדיקת MRI ואחריה קיבלתי את הבשורה בהלם, לא האמנתי לו. בסופו של דבר אין מה לעשות זה מה שקרה והכל מלמעלה, ברוך השם צריך להיות חזק ולחזור למגרשים יותר חזק".

עוד הוסיף אבו ריא על חומרת פציעתו: "אני מספיק מבוגר להתגבר על זה אני מקווה שהכל יעבור בשלום ואעבוד קשה כדי לחזור, לפי הצוות הרפואי מדובר במספר חודשים עד שאחזור לפעילות ואני מקווה לחזור כמה שיותר מהר. חבריי בקבוצה עדיין לא מאמינים למה שקרה".

אבו ריא מטופל ברגע הפציעה במשחק

כזכור, בשבועות האחרונים צירפה הפועל כאוכב את החלוץ אסעד עמאשה וכעת לאור פציעתו של אבו ריא ברגעים קריטיים עבור הקבוצה במאבקי בצמרת דרכם היא רוצה להבטיח את עלייתה לליגה א', תצטרך כאוכב לשקול חיזוק נוסף לפני תום מועד חלון ההעברות.

בנושא אחר, הקבוצה תצא ביום שבת הקרוב למפגש קשה מול מכבי שפרעם. כאוכב, ללא מוחמד אבו ריא, תנסה לשמור על רצף ניצחונות ולהמשיך במומנטום לאחר הניצחון הגדול במשחק העונה בשבוע שעבר ומנגד, מכבי שפרעם מגיעה במומנטום מצוין גם היא לאחר ארבעה ניצחונות רצופים כאשר בשני המשחקים האחרונים כבשה רביעייה לרשת האורחת בכל משחק. אין ספק שמצפה לנו משחק מעניין וקשה עבור כל אחד מהצדדים. האם כאוכב תמשיך לדהור בפסגה או שמא מכבי שפרעם תהיה הראשונה שתעצור את מוליכת טבלת ליגה ב'?

שחקני הפועל כאוכב

#הפועלכאוכב

כתבות נוספות