ליגה א' סוגרת סיבוב: הפועל שפרעם והפועל באקה ינסו להתרחק מהתחתית אחת על חשבון השנייה

ליגה א' צפון: המשחק האחרון של הסיבוב יפגיש בין הפועל שפרעם והפועל באקה שהוכיחו אופי חזק במשחקים האחרונים וינסו לצאת לפגרה עם ניצחון שירחיק אותן מהתחתית. מאור סיסו לא ישחק מול כפר כנא בעקבות הסכם בין הצדדים. 

הפועל שפרעם - הפועל באקה

שתי הקבוצות מגיעות במומנטום מצוין ואין ספק שמצפה לנו משחק סופר מעניין בין השתיים במגרש בשפרעם ביום שישי הקרוב. קבוצתו של אבו רקייק מגיעה לאחר המשחק הדרמטי במחזור האחרון בו הובילה על הפועל בית שאן, ספגה שני שערי שוויון והכריעה את המשחק לטובתה. אופי חזק כבר אמרנו?

 שחקני הפועל שפרעם

צילום: נזיה סולטאן

מנגד, תעמוד הפועל באקה אל גרבייה שללא כל ספק הציגה את המשחק הטוב ביותר שלה העונה מול המוליכה הפועל רובי שפירא והוציאה נקודה אחת בלבד שלא משקפת כלל את כמות המצבים המסוכנים אליהם הגיעה והכדורגל אותו הציגה. בבאקה אלגרבייה מאוכזבים מאוד שיצאו רק עם נקודה מהמשחק הזה ויבואו עם מוטיבציה כפולה להביא סוף כל סוף שלוש נקודות ממשחק ליגה שיוציא אותם לפגרה רגועים יותר ורחוקים יותר מהתחתית הבוערת. 

אברהים אבו רקייק מאמן הפועל שפרעם אמר ליאללה ספורט לקראת המשחק: "היה לנו שבוע לא קל עם שלושה משחקים, מנסים לתת לשחקנים מה שהם צריכים לקראת המשחק בעוד יומיים ונגיע מוכנים". 

על חיזוק הקבוצה אמר: "אנחנו במשא ומתן עם מספר שחקנים, מקווים בימים הקרובים כבר להצליח ולצרף שחקן נוסף לקישור". 

תחושת פספוס גדולה מהמשחק האחרון. שחקני באקה

צילום: נזיה סולטאן 

במשחקים נוספים תפגוש אסי גלבוע את הפועל בית שאן. מוחמד פודי, מוחמד קנוואתי, מוחמד מחאמיד, פאיק מחאמיד ועפיף נזאל ייצאו למשחק לא פשוט מול הקבוצה שהתדרדרה למקום אחד לפני האחרון ותנסה לעשות הכל על מנת להתאושש מהמצב אליו נקלעה.

פודי וקנוואתי כיכבו במחזור האחרון עם שני שערים כמו גם פאיק מחאמיד שאחראי על הבישולים ואין ספק שהתקפת אסי גלבוע מסוכנת מאוד ומאיימת על כל קבוצה בליגה. מנגד, בצד הפועל בית שאן וההגנה שתנסה לעצור את שלושתם מי שיחסר בה הוא הבלם באסל טאהא שעבר השבוע באופן רשמי להפועל כפר כנא. 

 שחקני המגזר הערבי של אסי גלבוע 

משחק נוסף יתקיים בין מגדל העמק להפועל כפר כנא בו תצא קבוצתו של פאיד חסון למשחק חוץ קשה שבסופו תנסה לחזור למסלול הניצחונות.

מי שנמצא בסגל הפועל מגדל העמק הוא בלם הפועל כפר כנא לשעבר מאור סיסו, אך הוא לא צפוי לקחת חלק במשחק מחר בעקבות הסכם שנסגר בין הצדדים בעת השחרור, זהה למקרה בו שוחרר מהקבוצה השחקן שלום עקיבא שלא שותף במשחק מול עירוני טבריה אליה עבר וזאת על אף שנעשו פניות מצד הנהלת מגדל העמק להנהלת הפועל כפר כנא והצדדים דנו בנושא. 

 מאור סיסו במשחקו האחרון בכפר כנא

המשחק בין הפועל אום אל פחם להפועל ירושלים יתקיים ביום שני (ראה ידיעה נפרדת). 

#הפועלאכסאל #מסטירה #באקהאלגארבייה #הפועלשפרעם

כתבות נוספות