באסל טאהא הצטרף באופן רשמי לכפר כנא שמתכוננת למשחק החוץ הקשה מול מגדל העמק

הפועל כפר כנא צירפה היום באופן רשמי את הבלם באסל טאהא. הקבוצה ממשיכה בהכנותיה למשחק הליגה מול מגדל העמק: "רואים את הנחישות של השחקנים שלנו לנצח".

כפי שפורסם לראשונה על מועמדתו של באסל טאהא באתר יאללה ספורט, השחקן ביקש לפני כשבועיים להשתחרר מהפועל בית שאן וביום שישי זה היה משחקו האחרון של השחקן. כזכור, הפועל כפר כנא פנתה לשחקן במהלך הקיץ אולם השחקן העדיף את ההצעה של בית שאן.

באסל קיבל פנייה מכפר כנא לפני מספר שבועות לאחר עזיבתו של מאור סיסו כאשר הנההלת הקבוצה הגישה לו הצעה והפעילה לחצים שיחתום. ביומיים האחרונים קיבל טאהא הצעה מפתה מכיוון עירוני נשר, אך הקבוצה מהליגה הלאומית ביקשה ממנו לחכות עד יום שישי ועד אז תתקבל החלטה סופית אם לצרף אותו, אולם הבלם שסיכם את תנאיו בכפר כנא וויתר על המעבר לליגה הבכירה.

באסל טאהא באימון הראשון

על החתמת הבלם אמר יו"ר כפר כנא דרג'אם סביח: "החתמה מצוינת. אני מקווה שבאסל ישדרג את משחק ההגנה שלנו, מאחלים לו בהצלחה". החתמתו של טאהא תאפשר למאמן פאיד חסון להשתמש גם במנאר דראשוה בתפקיד הקשר האחורי, כידוע מנאר תפקד רוב הזמן כקשר אחורי ורק בכפר כנא הוא עבר לעמדת הבלם.

טאהא ערך היום את האימון הראשון שלו בקבוצה יחד עם חבריו החדשים והקבוצה ממשיכה בהכנותיה לקראת המשחק הקרוב נגד מגדל העמק כאשר חושבים רק על ניצחון אחרי שני הפסדים רצופים. כזכור, הניצחון האחרון של כפר כנא היה לפני שבעה מחזורים נגד הפועל הרצליה.

על האווירה בקבוצה סיפר דרג'אם סביח: "האווירה בקבוצה מצוינת השחקנים משקעים המון באימון ורואים את הרצון של השחקנים שיבואו נחושים לנצח את מגדל העמק".

ינסו לשבור את רצף המשחקים ללא ניצחון. שחקני כפר כנא

צילום: נזיה סולטאן

בשנה שעברה פגשה הפועל כפר כנא את מגדל העמק במסגרת הסיבוב ונגד 9 שחקנים לא הצליחו לנצח והפעם הם מקווים שההיסטוריה של המשחק לא תחזור. המשחק הקרוב הוא מבחן אחרון של כמה שחקנים כשבמקרה והקבוצה תפסיד בהנהלה לא יהססו לבצע שינוים וגם שחרורים של כמה שחקנים.

בהנהלה סיפרו גם שהם נמצאים במשא ומתן עם אחד הקשרים הבכרים בליגה א' ועד יום שישי אמורים לקבל החלטה סופית אם לצרף אותו או לא. כמו כן לרשותו של המאמן יעמוד סגל מלא כאשר הקפטן דודי אלישע שהיה מורחק במשחק האחרון נגד אסי גלבוע צפוי לחזור.

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות