ליגת העל: סבע ממשיך לככב, עאיד חבשי ובני יהודה לא מפסיקים לנצח

ליגת העל: דיא סבע ממשיך לככב, עאבד כבש לקרית שמונה אך לא הצליחו לגבור על מכבי תל אביב ועאיד חבשי ממשיך רצף ניצחונות עם בני יהודה.

הלהיט של נתניה ממשיך להלהיט שבוע אחרי שבוע. דיא סבע כיכב אתמול בניצחון של מכבי נתניה על הפועל עכו עם שער ובישול, סבע כבש אתמול את שערו ה-13 ובכך הוא ממשיך להוביל את טבלת מלך השערים בליגת העל.

"אנחנו קבוצה טובה ואנחנו מראים את זה משבוע לשבוע", אמר דיא סבע לאחר המשחק. "אחרי שלושה משחקים ללא ניצחון באנו למשחק מול הפועל באר שבע ועשינו עבודה טובה, במשחק הזה המשכנו את זה וזו החכמה, לשמור על יציבות ולהמשיך להיראות איך שאנחנו נראים. אם לא היינו מאמינים, לא היינו עושים את זה ונראים ככה. כל אחד פה בקבוצה מאמין בעצמו ובצוות המקצועי, אם לא האמונה הזאת לא היינו מגיעים עד לכאן".

ממשיך לככב. סבע

צילום: וואסים מוואסי

סבע לא מתרכז כרגע במיקום הקבוצה והוסיף: "מתרכזים עכשיו בהפועל רעננה, ננסה להגיע כמה שיותר גבוה".

בנוסף אליו, מי שהבקיע לקבוצתו המחזור הזה הוא אחמד עאבד, אולם השער שלו לא עזר לקריית שמונה בהפסד למכבי תל אביב(2-1). עאבד, שהופך לשחקן חופשי בינואר, נמצא במעקב על ידי סוכנים מאירופה ובשבוע שעבר השחקן נפגש עם הסוכן הצרפתי אליאס קרין שהגיע לארץ ביוזמת עורך דין שרבל גובראן וחאתם אבו אחמד. קרין ינסה לקדם את מעברו של עאבד לאחת מהקבוצות בליגה התורכית.

אחמד עאבד ואיסמעיל ריאן

קבוצה נוספת שממשיכה במומנטום שלה היא בני יהודה ועאיד חבשי ממשיך ביכולת הנהדרת שלו יחד עם קבוצתו כשניצחו את הפועל אשקלון בתוצאה 3-1 לאחר שהיו בפיגור ועשו מהפך מרשים.

#בנייהודה #עאידחבשי #דיאסבע #מכבינתניה #אחמדעאבד

כתבות נוספות