חלוקת נקודות בין רעננה לסכנין: אזולאי כבש ראשון, אבוחצירה השווה

בתום משחק חלש של שתי הקבוצות: בני סכנין והפועל רעננה נפרדו בתיקו 1-1 וחלוקת נקודות. כליבאת נפצע והוחלף במהלך המחצית הראשונה. 

סכנין שהגיעה למשחק אחרי ניצחון בשבוע שעבר על הפועל עכו , רצתה להמשיך במומנטום חיובי ולחבר שני ניצחונות שיצמקו את הפער מנועלת הפלייאוף העליון ובאותה הדרך להשיג ניצחון חוץ כאשר לא עשתה זאת מאז המחזור הראשון מול עכו שהתקיים במגרש המשמש מגרשה הביתי בימים אלו. 

בפועל עם פתיחת המחצית הראשונה רעננה הייתה טובה יותר מסכנין במחצית וכבדקה ה-2' הגיעה להזדמנות ראשונה כאשר שמעון אבוחצירה ניסה לבעוט לתוך השער אולם הכדור עבר סמוך לקורה ויצא החוצה.

בדקה ה-11' שוב שמעון אבוחצירה הוציא בעיטה חופשית על סף הרחבה אך בעט לא מדויק והכדור שוב חלף ליד הקורה הימנית.

 חזר להרכב. חלאילה

צילום: עובאדה אכתילאת

הקצב של רעננה נמשך ובדקה ה-26' השופט פסל שער של שמעון אבוחצירה בטענה לעבירה. החלוץ ביצע עבירה על מגן סכנין לאחר שעצר את הכדור על החזה ובעט למסגרת. 

בדקה ה-36' פליקס נעים נאלץ לבצע חילוף כאשר מי שנפצע בשורות קבוצתו הוא מוחמד כליבאת שדווקא היום קיבל את מקומו בהרכב אך לא הצליח להשלים אפילו מחצית וחומרת פציעתו תתברר בהמשך. מי שנכנס במקומו הוא ישראל זגורי. 

בדקה ה-38' מוחמד שכר הגיע למצב מסוכן ובעט ממרחק של 16 מטרים אל השער אך הכדור נעצר בגבו של חאלד חלאילה. דקות ספורות לאחר מכן קנדיל הציל את בני סכנין מספיגה מוקדמת כאשר כדור גובה הגיע מצד ימין של ישר לאלי בבייב, שהיה לבדו ובעט חזק לשער אך שוער בני סכנין היה במקום והציל.

 מוחמד שכר

צילום: אורטל דהן זיו 

במחצית השנייה סכנין נראתה אחרת והייתה טובה, אולם שתי הקבוצות לא איימו רבות על השער עד הדקה ה-78' שסוף כל סוף זה הגיע. עלי עותמאן שלח כדור עומק ארוך שהגיע לשלומי אזולאי שהצליח לגלגל את הכדור לרשת של הפועל רעננה ולשבור בצורת של 543 דקות בהן סכנין לא כבשה שער חוץ.

היתרון של סכנין החזיק שש דקות בלבד ובדקה ה-84' הפועל רעננה השוותה משער של שמעון אבוחצירה שקיבל כדור נהדר בתוך הרחבה ועם בעיטה חדה ברגל ימין הצליח להכניע את מחמוד קנדיל. על אף הפתיחה החלשה של המשחק, בדקות הסיום קיבלנו משחק דרמטי שבסיומו שתי הקבוצות הסתפקו בחלוקת נקודות שוויונית.

המאמן פליקס נעים אמר בסיום: "ברגע שיצטרפו שמש ואזולאי נראה הרבה יותר טוב, שמח ששלומי הבקיע. פיראס לא בקו הבריאות ולכן לא פתח. אברהם פאס? החלטה מקצועית שהוא מחוץ להרכב".

חלוקת נקודות

צילום: עובאדה אכתילאת

עוד הוסיף נעים: "זה הסגל שיש לנו. כשאומרים סכנין למה מתכוונים? סכנין שלקחה גביע? פלייאוף עליון? זה לא מכובד ולא ראוי להשוות אותי כל הזמן למה שהיה". 

#בניסכנין

כתבות נוספות