בני סכנין יוצאת למשחק חוץ מול רעננה, אברהם פאס מחוץ להרכב

בני סכנין יוצאת למשחק חוץ מול רעננה: אברהם פאס מחוץ להרכב הפותח. פליקס נעים: "הם קבוצה קשה אצלם בבית, אבל גם אנחנו טובים".

בני סכנין השלימה אמש את הכנותיה לקראת המשחק שיתקיים הערב נגד הפועל רענננה(19:00). בסכנין רוצים לרשום ניצחון שני רצוף אחרי שבשבוע שעבר הקבוצה ניצחה את הפועל עכו כאשר ניצחון הערב יכול להשאיר את הקבוצה במאבקי הפלייאוף העליון.

מצפה להם משחק קשה היום

צילום: עובאדה אכתילאת

מי שייעדר הערב הוא הבלם מארון גנטוס ששבר את האף במשחק האחרון , מלבד גנטוס לרשותו של המאמן יעמוד סגל מלא כולל מי שאמור לחזור להרכב הערב הוא הקפטן חאלד חלאילה אחרי שנעדר נגד עכו בגלל כרטיסים צהובים. בצד רעננה, מי שצפוי לפתוח בהרכב הוא החלוץ מוחמד שכר.

לצד הקפטן בקישור האחורי צפויים לשחקתמבי סגס ואיהאב גנאים שזוכה לפרגון מצד אנשי הקבוצה וגם מהצוות המקצועי על היכולת שלו, השחקן הופך ממשחק למשחק לבאנקר וזאת נקודה שנזקפת למאמן שהאמין בילד ותומך בו. סארי פלאח ועלאא אבו סאלח יפתחו במרכז ההגנה ואברהם פאס יפתח על הספסל כאשר הוצאתו של פאס מההרכב מגיעה אחרי הדחתו של השחקן בשבוע שעבר במשחק נגד עכו. המאמן והשחקן אמנם ישרו את ההדורים ביניהם ביום ראשון האחרון, אך הוא לא ימהר להחזיר אותו להרכב וככל הנראה זאת תהיה עונתו האחרונה של השחקן הוותיק בקבוצה.

נותר מחוץ להרכב. פאס

צילום: עובאדה אכתילאת

בחוד ההתקפה יפתחו פיראס מוגרבי, שלומי אזולאי ועידן שמש. מוגרבי זוכה לשבחים מצד הקהל וגם הצוות המקצועי על כושר ההבקעה שלו ואתמול אמר המאמן שכרגע מוגרבי מנצל את המצבים על יותר טוב מכל שחקן בחלק ההתקפי ומקווה ששאר השחקנים גם הם יצליחו לכבוש.

המאמן פליקס נעים אמר לקראת המשחק: "השחקנים לא מוותרים עד הדקה האחרונה וזה משהו שאני לוקח. אנחנו כן מגיעים למצבים וברגע שעידן, שלומי וזגורי ינסו למקסם את המצבים שאנחנו מגיעים אנחנו נרגיש ונראה הרבה יותר טוב".

יצליח לעבור את רעננה? נעים

על היריבה רעננה: "צפוי לנו משחק מאוד קשה, רעננה נראית שהתייצבה עם מנחם קורצקי והפכה לקבוצה קשה בעיקר אצלם בבית, אבל גם אנחנו טובים".

על חזרתו של עטאא ג'אבר: "ג'אבר חזר מפציעה אני אשלב אותו במהלך המשחק והוא יקבל יותר דקות משחק".

מארון גנטוס הפצוע באפו

#בניסכנין

כתבות נוספות