ליגה ב' צפון א': כפר מנדא ניצחה את ממב"ע, מכבי שפרעם עם ניצחון רביעי רצוף

חודש דצמבר מושלם למכבי שפרעם עם ניצחון רביעי ברציפות והפעם בנהריה מול בית"ר המקומית. כפר מנדא ניצלה את העייפות של שחקני ממב"ע לאחר משחק הגביע וניצחה אותה 3-0.

אחווה כפר מנדא 3-0 בני ממב״ע הגולן והגליל

בני הגולן הגיעה היום לכפר מנדא במטרה לצאת מהתקופה הקשה בליגה ולנצח במיוחד אחרי הניצחון המתוק בטדי בגביע המדינה. בצד השני המארחת כפר מנדא רצתה לנצל את ההפסד של כפר כנא במשחק העונה נגד כאוכב ולהגדיל את הפער ממנה.

 שחקני כפר מנדא וממב"ע במשחק היום

החבורה האדומה מהגולן נראתה עייפה כבר מדקות הפתיחה ולא הצליחה לנצל את ההזדמנויות הבודדות שלה לכיבוש השער. לעומת זאת כפר מנדא ניצלה את החורים בהגנה של ממב״ע והצליחה לסגור את סיפור המשחק כבר במחצית הראשונה שהסתיימה בתוצאה 3-0 משערים שכבשו אדהם שבלי(צמד) וסלאח עיסאוי.

במחצית השנייה מנדא המשיכה להיות עדיפה בהרבה ולמרות שהגיעה להרבה מצבים היא לא הצליחה להוסיף את הרביעי גם כאשר שאדי חמודה ניגש לבעוט את הפנדל שנשרק לטובת קבוצתו והבעיטה שלו פגעה במשקוף. 3-0 גדול של כפר מנדא שניצלה את העייפות של שחקני הגולן.

בית"ר נהריה 4-0 מכבי צעירי שפרעם

צעירי שפרעם הגיעה למשחק כשהיא עוברת תקופה מצוינת עם שלושה ניצחונות רצופים ונהריה המארחת רצתה לחזור לנצח לאחר שהפסידה בשני המחזורים האחרונים. המחצית הראשונה הייתה שקולה ללא הרבה הזדמנויות משני הצדדים.

נקודת המהפך במשחק הגיעה כאשר שופט המשחק הרחיק שני שחקני נהריה לאחר מהומה במגרש וחילופי דחיפות עם שחקני שפרעם.

המחצית הראשונה נגמרה ללא שערים ומתחילת המחצית השנייה שפרעם ניצלה את יתרון שני השחקנים שלה ושלטה במשחק בצורה מוחלטת אך התקשתה לפצח את ההגנה של נהריה שהצטופפה קרוב לשערה. בסופו של דבר החיסרון המספרי עשה את ההבדל ובדקה ה-77' הגיע השער הראשון של שפרעם אותו כבש חוסיין בושנאק. 

בדקה ה-86' חוסין בושנאק כבש את השני שלו ושל קבוצתו. נהריה קרסה אחרי השער השני וספגה עוד שניים בדקה התשעים ובתוספת הזמן כאשר אמגד נימרי כובש את השלישי ואת הרביעי שגם קבע את תוצאת המשחק כבש דין לזרא. ניצחון רביעי רצוף לשפרעם שממשיכה במעלה הטבלה עם 18 נקודות במאזנה. 

במשחקים נוספים שנערכו בליגה ב' צפון א' מכבי מעלות תרשיחא ניצחה 2-0 את אחווה עראבה שלר התאוששה מההפסד לכאוכב בשבוע שעבר, הפועל בני כפר סמיע הביסה בחוץ את בני מג'דל כרום 4-1, בני כאבול ומכבי נחף נפרדו בתיקו 1-1 מאכזב עבור כאבול שהתחזקה השבוע וצעירי טמרה ניצחה בחוץ את אחי עכו בתוצאה 2-0. 

הפועל כאוכב - צעירי כפר כנא ראה ידיעה נפרדת. 


כתבות נוספות