חלוקת נקודות בין שמשון כפר קאסם לצעירי טייבה, ג'ת התפוצצה על נחלת יהודה

ליגה ב' דרום: תיקו 2-2 במשחק העונה בין שמשון כפר קאסם לצעירי טייבה, ג'ת פירקה 4-0 את נחלת יהודה.

המשחק המרכזי שנערך אמש(שישי) הפגיש את שמשון כפר קאסם מוליכת הטבלה וצעירי טייבה שהסתפקו בחלוקת נקודות ביניהן. שמשון פתחה את המשחק עם לחץ להשיג את השער הראשון וכבר בדקה ה-33' יוסף אבו לבן קיבל כדור שהשאיר אותו לבד עם השוער, החלוץ המנוסה לא התבלבל ומעלה את כפר קאסם ליתרון 1-0.

שמשון המשיכה בלחץ ובדקה ה-40' עידן חג׳ג׳ כובש את השני ומכניס את כל הקהל של טייבה להלם וקבע תוצאת המחצית 2-0 לאורחים. חניכו של צביקה לוי נכנסו בטירוף למחצית השנייה ובדקה ה-50' איתי אוחיון כבש מהנקודה הלבנה וצימק את התוצאה, טייבה המשיכה ללחוץ לאורך כל המחצית בכדי להשוות את התוצאה ובסופו של דבר זה הצליח לה בדקה ה-84' כאשר משה טננבאום קבע את תוצאת הסיום בתיקו 2-2 מרתק.

הצליחו לצאת עם נקודה. צעירי טייבה

הפועל איחוד בני ג'ת אירחה את נחלת יהודה למשחק מסקרן שהסתיים בניצחון ענק לחניכו של מוחמד עודי. ג'ת פתחה את המשחק יותר טוב מנחלת וכבר בדקה ה-35' החלוץ אור אליהו העלה אותה ליתרון 1-0 וקבע תוצאת המחצית הראשונה.

במחצית השנייה נחלת יהודה סיכנה את השער של מוחמד נאיף, אך השוער שקיבל את המקום באחד עשר הפותחים במקומו של יניב טבצ'ניק היה ערני לכל מצב. בדקה ה-72' עדן בן מנשה כבש את השני שגם סגר את סיפור המשחק עבור נחלת יהודה. בדקה ה-87' בן מנשה השלים צמד ובדקות הסיום המחליף עמרו אבו שאח קבע את תוצאת הסיום עם נגיחה מדויקת לפינה והמשחק מסתיים עם ניצחון סופר מתוק 4-0 לג'ת.

התפוצצו. שחקני ג'ת

צילום: לוטפי עיסא

הפועל שועאע כפר קאסם אירחה את שמשון בני טייבה למשחק סופר חשוב שנגמר בניצחון לשועאע שכבר מפתיחת המשחק הייתה גם הראשונה לעלות ליתרון בדקה ה-47' משערו של מוחמד סרסור. חלוצה החדש של טייבה רן בן שמעון השווה בדקה ה-57' אבל שועאע שהייתה עדיפה על פני טייבה הצליחה להכריע את תוצאת המשחק לטובתה באמצעות צמד שהשלים מוחמד סרסור בדקה ה-85'.

במחוז דרום ב' הפסידה צעירי רהט 2-0 לבני אילת.

#ראשי #ראשי1

כתבות נוספות