זלפה הגדילה את הפער בצמרת, תיקו לא מספק לדבוריה מול אלנהדה נצרת

ליגה ב' מחוז צפון ב': זלפה עשתה ניצחון דרמטי על טירת כרמל והגדילה את הפער בצמרת, רק תיקו לדבורייה מול אלנהדה נצרת. ערערה ועין מאהל נפרדו בתיקו ללא שערים.

דבורייה - אלנהדה נצרת

קרוב ל-200 צופים הגיעו אמש(שישי) לצפות במשחק הצמרת של ליגה ב' צפון ב' בו אירחה השנייה בטבלה מ.ס. דבוריה את השלישית אלנהדה נצרת כאשר שתי הקבוצות ידעו שכל תוצאה חוץ מניצחון תרחיק אותם מהמוליכה זלפה. פתיחת המשחק הייתה שקולה ורק בדקה ה-28' הגיעו שתי הזמנות בזו אחר זו אחת לכל צד כאשר אבי עמוס שוערה של דבוריה הציל את קבוצתו מספיגה לאחר התקפה מאורגנת של נצרת והוציא התקפת מעבר לדבוריה שבסופה בעט מוחמד חג'יר ממצב טוב סמוך לקורה השמאלית של שערה של נצרת והחוצה. 

עם פתיחת המחצית השנייה ניסתה דבורייה להגביר את הקצב וחיפשה את הדרך לייצר הזדמנויות אבל משחק טקטי ברמה גבוהה ועמידה נכונה על המגרש של שחקני נצרת הקשו על דבוריה להשיג את מטרתה, עד שטעות אחת בהגנת נצרת אותה ניצל הייתם דראושה שחטף את הכדור ומסר לאבי מלכה קבע 1-0 למארחת.

נצרת חיפשה את שער השוויון ומוחמד עוואד הגיע להזדמנות מצוינת מול אבי עמוס, אך בעט ברשלנות לידי השוער. נצרת לא התייאשה והשיגה את השוויון מרגלי חסין עזאם שסובב מ-25 מטרים כדור מצוין שנכנס לתוך הרשת של דבוריה וקבע שוויון 1-1 שנשמר עד לסיום המשחק ובסופו של דבר הרחיק את שתי הקבוצות מהמוליכה זלפה.

 תיקו לא מספק

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

הפועל טירת הכרמל - הפועל בני זלפה 

זלפה הייתה הראשונה לעלות ליתרון כבר בדקה ה-4' כאשר מי שפרע שטרות ראשונים במדי הקבוצה הוא הרכש החדש אחסאן חלבי שקיבל מסירה מצוינת ממיזר זועבי ודהר קדימה, שחרר בעיטה על סף הרחבה וקבע שער יתרון לקבוצתו החדשה. בדקה ה-23' עזרא דסטה הכניס כדור חוץ של קבוצתו שעבר דרך ראשו של מייזר זועבי לרגליו של עודאי מחאמיד ומשם פנימה וזלפה הכפילה את היתרון שלה. 

המשחק התפתח בצורה מפתיעה ומעניינת כאשר המארחת הצליחה לחזור למשחק ובגדול. בדרה ה-40' עוד לפני סיום המחצית הראשונה, נשרק פנדל לזכותה של טירת כרמל לאחר הכשלה של אחמד אבו סיאם על שחקנה יניב עקיבא ברחבה. נדיב סימן טוב ניגש לבעיטת העונשין והצליח לצמק את התוצאה ל2-1 ולאחר דקה אחת בלבד הצליחה להשוות את התוצאה משער דרמטי של רביב טורונטו ששלח את הקבוצות להפסקת המחצית בשוויון 2-2. 

טירת הכרמל המשיכה ללחוץ על שערה של זלפה והחמיצה מספר הזדמנויות לעשות מהפך אך מי שכן הצליחה להכריע את תוצאת המשחק הזה היא זלפה כאשר בדקה ה-75' חמאדה בועל שנכנס כמחליף במקומו של עודאי מחאמיד, קיבל כדור שנשלח מבעיטה חופשית של יניב דרעי והורחק על ידי הגנת טירת כרמל ובבעיטה נפלאה שלח אותו פנימה והצליח להעלות שוב את קבוצתו ליתרון. יניב דרעי גם הצליח לכבוש שער אחד משלו בתוך תוספת הזמן שהכריע את תוצאת המשחק הזה 4-2 לבני זלפה שעברה מכשול לא פשוט והגדילה את הפער בצמרת לשמונה נקודות. 

נכנס כמחליף והחזיר את קבוצתו לעניינים. בועל

צילום: ודיע ג'בארין 

מכבי ריינה - מכבי נג'ידאת

נג'ידאת עלתה ראשונה ליתרון אך לא הצליחה לשמור עליו וחלוץ ריינה מוחמד עוואד קבע שוויון וקבוצתו הצליחה לעשות מהפך כאשר עוד לפני סיום המחצית הראשונה נשרק פנדל לזכותה והיא עלתה ליתרון 2-1 שנשמר עד לסיום על אף הניסיונות הרבים של האורחת להשוות בשנית.  

במשחקים נוספים באותו המחזור נפרדו בני ערערה עארה ומכבי עין מאהל בתיקו ללא שערים וכפר קרע ניצחה 4-1 את רמות מנשה. 


כתבות נוספות