ליגה לאומית: נצרת ובני לוד נפרדו בתיקו ללא שערים

אחי נצרת סיימה הערב משחק שלישי רצוף ללא ניצחון כאשר אירחה את בני לוד מהתחתית. 

אחי נצרת אירחה הערב  את בני לוד שהודחה ביום שלישי האחרון מהגביע על ידי בני מוסמס, מנגד אחי נצרת טילה בגביע וניצחה את אור יהודה והעפילה לשלב הבא. הניצחון בגביע לא עזר לאחי נצרת, שנתקלה בלוד לה היו תכניות אחרות. נצרת שרוצה לעלות לליגת העל יצאה מאוכזבת מהתיקו והנקודה שהשיגה לא ממש מספקת אותה ואת אוהדיה.

אחי פתחה את המשחק בצורה נהדרת וכבר בתחילת המשחק היו לה שתי הזדמנויות לעלות ליתרון: עלאא בקר בעט כדור שטוח שנעצר על ידי שוער בני לוד רז כרמי, ואת ההזדמנות השניה פספס החלוץ סייטון אחרי עבודה נהדרת של אמגד סולימאן.

שחקני נצרת ולוד היום בעילוט

במחצית השניה  ביצעה אחי חילוף ראשון כאשר אדהם האדיה הכניס את חמודי חטיב. בדקה 52 הפעילה אחי נצרת לחץ על שערה של בני לוד אולם השוער של בני לוד הציל את קבוצתו מספיגה.

המחצית השניה התאפיינה בהרבה הזדמנויות משחקני נצרת  ספואן חילו  ואמגד סולימאן שניסו להכניע את השוער מחוץ לרחבה ואחמד דראושה השחקן הצעיר שנכנס בדקה ה78 למשחק במקום אבו ענזה גם ניסה לכבוש בנגיחה מתוך הרחבה ולהכניע את רז כרמי שוערה של לוד שהיה לו משחק יפה ועצר את כל הנסיונות של נצרת. 

לעומת נצרת, בני לוד הסתמכה על מתפרצות שכמעט ניצחו לה את המשחק כאשר באחת ההתקפות הכדור הגיע לרגלי אבו מנה שבעט חזק לקורה והחוצה. אבל ההזדמנות של המשחק הגיעה בדקה ה79 כאשר אכרם שריח החזיר כדור לשוערו גד עמוס ודיגו סליס חלוצה של בני לוד חטף את הכדור לפני שהגיע לשוער, עבר אותו וגלגל כדור חלש ולא מדויק החוצה. 

  הגיע לצפות באחיו שמשחק בבני לוד. מואנס דבור היום בעילוט

נינו הבלם החליף מיד את אכרם שריח. חילוף מקצועי של אדהם האדיה שראה שאכרם לא מפוקס לקראת סיום המשחק.

באחי יכולים להיות מעודדים מאי ספיגת שער משחק שני ברציפות, אבל עם סטטיסטיקה לא מתווכחים ולנצרת כיום יש רק 20 שערי זכות. נתון מדאיג מאוד ביחס לקבוצה שמתמודדת על עלייה לליגת העל. 

אחי עלתה למקום השלישי אחרי מחזור זה עם 27 נקודות תודות להפסד הפועל קטמון השבוע, אבל רחוקה 3 נקודות מהפועל ת"א שירדה זמנית למקום השני עם משחק חסר, כאשר זה יכול להיות גרוע יותר אם תל אביב תנצח ותחזור למקום הראשון ואז ההפרש של נצרת מהמקום השני בו תהיה כפר סבא יגדל ל 4 נקודות.


כתבות נוספות