הפועל כפר כנא הובסה בביתה לאסי גלבוע

אכזבה נוספת להפועל כפר כנא שהובסה 3-0 על ידי אסי גלבוע במגרשה הביתי. פודי וקנוואתי כבשו לאורחים. 

 

ככל הנראה ההפסד בשבוע שעבר להפועל שפרעם לא היה מעידה בדרך, ככל הנראה שהקבוצה נמצאת בתוך משבר וחייבת שינוי, אחרת בכפר כנא ימצאו את עצמם שוב מסתבכים בתחתית הטבלה. אכזבה היא רק מילה עדינה שיכולה לתאר את מצבה של כפר כנא ולעומתה אסי גלבוע השיגה היום ניצחון מאד חשוב וכוכבי הניצחון הם הצמד מוחמד פודי ומוחמד קנואתי. שני השחקנים ביחד עם פאיק מחמאיד עושים את ההבדל בקבוצה הצנועה מהגלבוע ועוד נתון מעניין הוא ששני השחקנים פודי וקנאוותי שכבשו גם היום אחראים על עשרה שערים מתוך 17 השערים שכבשה קבוצתם.

 משחק נוסף ללא ניצחון. שחקני כפר כנא

 

המחצית הראשונה הייתה בשליטת הפועל כפר כנא, ובדקה הרביעית נגיעת יד של אימן חטיב בתוך הרחבה והשופט עידן סגל סימן על הנקודה הלבנה, עידן שפשה ניגש לבעוט והעלה את אסי גלבוע ל 1-0. כפר כנא המשיכה להניע את הכדור ושלטה במרכז השדה , ובדקה השביעית בעט אימן חטיב כדור שפגע בידו של שחקן אסי גלבוע והשופט טעה שלא שרק לפנדל. 
 

כפר כנא המשיכה בקצב, ובדקה ה26' מוטי מלכה קיבל כדור מצוין ברחבה, עבר את הבלם אולם השוער של אסי גלבוע הדף את הכדור לקרן. למרות שהאדומים שלחו הרבה שחקנים להתקפה , שחקניו של חסון לא הצליחו להשוות במחצית הראשונה למרות שהיו שווים לפחות שער.

סוחבים את הקבוצה במעלה הטבלה. פודי וקנואתי


במחצית השניה אסי גלבוע עמדה טוב בהגנה ויצאה למתפרצות , והטעוית בהגנה של כפר כנא עשו את שלהם , ובדקה ה53 הצליח מוחמד פודי לכבוש את השער השני אחרי טעות בהגנה של הפועל כפר כנא . 
 

בדקה ה-56' קבע מוחמד קנואתי את תוצאת המשחק , אחרי עוד טעות בהגנה של הפועל כפר כנא , ניצל אותה קנואתי והעלה את המארחת ל 3-0. כפר כנא לא מנצחת כבר יותר מחודשיים, והניצחון של אסי שווה שש נקודות לקבוצה שרוצה לברוח מהתחתית. 
 

מוחמד פודי אמר אחרי המשחק: "אני מאד שמח שניצחנו זה היה משחק ששווה שש נקודות". פודי דחה לפני שבוע הצעה מאחווה עראבה שפנתה לשחקן, אולם השחקן סירב ואמר שהוא נשאר עד סוף העונה בקבוצתו הנוכחית.

 כל אחד חמישה שערים עד עכשיו. קנוואתי ופודי 

 

שחקני המגזר הערבי של אסי גלבוע 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload