הפועל שפרעם עושה זאת שוב: הובילה, ספגה שוויון והכריעה ניצחון על הפועל בית שאן

שפרעם עושה זאת שוב: הובילה על הפועל בית שאן, ספגה שוויון אך הצליחה להכריע עוד ניצחון גדול. אבו רקייק: "הראנו הרבה אופי".

משחק ענק. שתי מלים שמתארות את מה שקרה היום אחר הצהריים במגרש בבית שאן. שפרעם הגיעה לבית שאן במצב רוח מרומם לאחר הניצחון על נשר בגביע המדינה ופתחה את המשחק בסערה וכבר אחרי ארבע דקות אחמד דיאב העלה את קבוצתו ליתרון 1-0. השליטה של חניכיו של אברהים אבו רקייק נמשכה מה שגרם לשחקני בית שאן לשחק בברוטליות מסוימת. שחקני שפרעם נגררו לצורת המשחק של בית שאן ונרשמו מספר תיקולים חריפים בין שחקני שתי הקבוצות. בדקה ה-28' אחמד דיאב השלים צמד כשכבש את השני לקבוצתו.

שחקני הפועל שפרעם

צילום: מרעי חג'יראת

כשהיה נראה שהמשחק גמור הגיע השער המצמק של המארחת אותו כבש בן לוי בדקה ה-39'. לאחר השער המצמק העניינים התחממו גם ביציעים ואולי זה מה שהביא לנהירה של אוהדים נוספים של בית שאן לאצטדיון כאשר במחצית השנייה נכחו באצטדיון קרוב ל 900 צופים.

המחצית השניה נפתחה בצורה שקולה אבל מי שהצליחה לכבוש ראשונה במחצית זו היא המארחת. משה דבורה כבש והשווה ל 2-2 בדקה ה-61'. שפרעם שכבר הרגילה אותנו שהיא לא מוותרת עד לשריקת הסיום עשתה זאת שוב: כדור קרן לשפרעם בדקה ה-72' מגיע לראשו של איהאב עויקר שנוגח לרשת ומחזיר את היתרון לקבוצתו. 3-2 לשפרעם בסיומו של משחק עשיר באירועים ושערים.

חגיגות השחקנים בסיום

צילום: מרעי חג'יראת

המאמן המנצח אברהים אבו רקייק התייחס למשחק בסיום: "משחק קשה מאוד נגד קבוצה שנלחמת על חייה. הראינו הרבה אופי למרות שהייתה אצלנו עייפות בעקבות המשחק נגד נשר. במשחקים האחרונים עשינו מהפכים וגם היום המשכנו בשלנו גם לאחר שבית שאן חזרו והשוו אבל יש לנו אחד ממאמני הכושר הטובים בארץ וזאת הסיבה שאנחנו ממשיכים לשחק עד הסוף".

אברהים אבו רקייק

צילום: מרעי חג'יראת

#הפועלשפרעם

כתבות נוספות