הפועל כאוכב הביסה את צעירי כפר כנא במשחק העונה

עשתה את העבודה: כאוכב הביסה 4-0 את צעירי כפר כנר במשחק העונה הגורלי ביניהן. נמארנה: "הולכים בכל הכוח על עליית ליגה". זעזועים בסיום המשחק בצד המפסיד בכפר כנא.

משחק העונה של ליגה ב׳ צפון א׳ הפגיש שהיום שתי קבוצות המועמדות לעלייה לליגה א׳ בסוף העונה. הפועל כאוכב אירחה את צעירי כפר כנא במשחק מתוח וגורלי מבחינת שתי הקבוצות. השופט תומר צוקרמן הוציא את המשחק לדרך לעיני קהל גדול של האדומים של כאוכב שהתחיל לעודד ולשיר כשעה לפני שריקת הפתיחה.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

החצי הראשון התחיל בלהט וכבר אחרי שתי דקות כפר כנא החמיצה הזדמנות אדירה להדהים את המארחים כאשר המגן של כאוכב הרחיק את הכדור מקו השער. בדקות הפתיחה כפר כנא נראתה הרבה יותר טובה והדקה ה-12 פראס גנאים מצא את הרשת אבל השופט פסל את השער בטענה לנבדל. כעבור חמש דקות כפר כנא הגיעה לשתי הזמנויות רצופות כאשר בראשונה הבלם מהראן אבו ריא התרומם באוויר ונגח ליד העמוד ובשנייה גם הבלם מוחמד עבאס הגיע לרחבה ונגח לידיים של השוער.

כאוכב, כמו שהיא יודעת לשחק דרך התקפות המעבר הקטלניות יצרה מצב ראשון לכיבוש כאשר כדור חוזר מההגנה של כפר כנא הגיע לוסים עלי שקבע 1-0 להפועל כאוכב הדקה ה-24׳. שלוש דקות עברו ואסעד עמאשה ניצל עוד טעות איומה בהגנה של כפר כנא, הוכשל ברחבה וקיבל כדור עונשין שבעקבותיו התפתח ריב מביך בין שחקני כאוכב כאשר כמה שחקנים רצו לבעוט את הפנדל אבל מלך השערים מוחמד אבו ריא התעקש וניגש לבעוט והכפיל את התוצאה.

שחקני כאוכב וכפר כנא

מיד לאחר כיבוש השער אבו ריא פנה למאמן סאלח נמארנה וביקש להתחלף כמחאה על התנהגות חבריו לקבוצה כלפיו, אך בסופו של דבר המאמן שכנע אותו להמשיך לשחק. כפר כנא ניסתה לחזור למשחק אבל לא ממש הצליחה לסכן את השער של אחמד שולי. 2-0 למארחים בתום מחצית קצבית ואגרסיבית בכאוכב.

בסימן ארבע. כאוכב חוגגת בסיום

המחצית השנייה נפתחה בקצב איטי וכאוכב ידעה איך להתגונן, להעביר את הזמן ולהרדים את המשחק. בדקה ה-53׳ עוד מתפרצת של האדומים אבל הפעם לשם שינוי הסתיימה ללא שער כאשר השוער הדף את הבעיטה של עלי חביב אללה. כעבור כמה דקות השלישי של כאוכב הגיע מרגלו של עלי חביב אללה שקיבל כדור רוחב נפלא מאסעד עמאשה וקבע 3-0.

אחרי השער השלישי כפר כנא כבר ויתרה על המשחק וכאוכב השתלטה על המתרחש במגרש והגיעה להזדמנויות שאחת מהן הניבה שער רביעי של אסעד עמאשה בדקה ה-75׳. 4-0 מוחץ לכאוכב במשחק העונה שהפך להיות חגיגה גדולה של האדומים.

אוהדי כאוכב בפעולה

סאלח נמארנה מאמן הפועל כאוכב אמר בסיום: " ידעתי שאנחנו באים לעשות משחק כדול לפי ההכנות והאימונים, ראיתי את הרצון בעיניים של השחקנים שלי. אני בכל הכוח אומר היום שאני רוצה לעלות ליגה. אנחנו מכבדים כל קבוצה אבל רוצים לעלות ליגה".

על מקרה הפנדל: "נתתי הוראה ולפי דעתי לא היה צריך לקרות מה שהיה. זו אי הבנה ואני אחראי על זה לא הבינו אותי וזה התפתח למה שהיה אבל הכל מאחורינו, הכל טוב ויפה ונלך לחגוג".

בצד המאוכזב של צעירי כפר כנא, מסתמן שהתוצאה תחרוץ גורלות רבים כאשר כבר בתום המשחק התפטר המאמן הישאם זועבי ומסתמן שיהיו התפתחויות רבות נוספות ביממה הקרובה לאור האכזבה מהתוצאה והמרחק מהצמרת שעשוי לשנות את תכניות הקבוצה.

#הפועלכאוכב #צעיריכפרכנא

כתבות נוספות