מחר: הפועל כפר כנא תנסה לחזור למסלול הניצחונות על חשבונה של אסי גלבוע

הפועל כפר כנא מארחת את אסי גלבוע: דודי אלישע המורחק לא ישותף, פודי וקנוואתי ינסו להמשיך את המומנטום בהתקפת האורחים. מעמדו של בר שם טוב על הפרק.

הפועל כפר כנא חוזרת הביתה ביום שישי הקרוב ושם תפגוש את אסי גלבוע אחרי הפסד צורם להפועל שפרעם בשבוע שעבר. מלבד ניצחון בקבוצה לא חושבים על תוצאה אחרת וזאת לאחר שישה מחזורים בהם קבוצתו של פאיד חסון לא מצליחה לנצח ובפעם האחרונה שהיא ניצחה זה היה נגד הפועל הרצליה אי שם במחזור השמיני.

אחד השחקנים המשמעותיים של הפועל כפר כנא הוא החלוץ המוכשר מוטי מלכה שהתחיל את העונה עם מבול של שערים אך מזה מספר משחקים לא מצליח לכבוש ולעומתו מי שנמצא בתקופה טובה וכובש בכל משחק הוא הקשר איציק נאש. מי שייעד מהמשחק הקרוב הוא הקפטן דודי אלישע שהורחק בכרטיס אדום במשחק האחרון נגד הפועל שפרעם.

שחקני הפועל כפר כנא ופאיד חסון

בכפר כנא לא מסתירים את האכזבה מהיכולת של מספר שחקנים ומסתמן שעוד יהיו שינויים בסגל עד תום מועד ההעברות בליגה כאשר אחד מהשחקנים שהמשך דרכו נמצא על הפרק הוא החלוץ בר שם טוב, מי שכבר הביעה בו עניין ומעוניינת לצרפו היא קרית אתא ובקרוב תתקבל החלטה בנושא. כמו כן בהנהלה לא הסתירו את רצונם להתחזק ועל הפרק קשר התקפי ועוד בלם כאשר אחד השמות שהוזכרו לאחרונה הוא הבלם באסל טאהא שעדיין מחכה לשחרור מהפועל בית שאן.

בצד השני של ההתמודדות ניצבת אסי גלבוע רוצה להתרחק מהתחתית. הקבוצה שמורכבת מחלק התקפי הכולל את מוחמד פודי, מוחמד קנוואתי ופאיק מחאמיד נמצאת במקום ה-11 כשבמאזנה 13 נקודות ורוצה לצבור מומנטום חיובי אחרי ניצחון גדול ומשמעותי בשבוע שעבר על מגדל העמק בו הצטיין החלוץ מוחמד פודי ושבר בצורת ארוכה ללא כיבוש החלוץ המוכשר מוחמד קנוואתי.

מוחמד פודי

צילום: נזיה סולטאן

עוד בנוגע לצמד שחקני ההתקפה המוכשרים שמתפקדים יחד בחלק הקדמי, הם כבשו יחד 8 שערים(כל אחד ארבעה) מתוך כל 14 השערים שכבשה הקבוצה עד כה. פאיק מחאמיד ומומחד מחאמיד כבשו גם הם שני שערים נוספים מתוך המאזן הכולל אותו ינסו להעלות כבר השבוע.

#הפועלכפרכנא

כתבות נוספות