מחר: אחי נצרת תארח את בני לוד, דאבור יפגוש את קבוצתו לשעבר

מחר: בני לוד תנסה להתאושש מההדחה המפתיעה והסנסציונית בגביע המדינה במפגש מסקרן מול אחי נצרת. אנס דאבור יפגוש את קבוצתו לשעבר: "יהיה מרגש ומלחיץ להופיע בעילוט, מאחל לאחי שתעלה ותצליח, אבל אחרי המשחק נגדנו".

אחי נצרת תארח מחר(שישי) את בני לוד למשחק שעבור המערכת באחי הוא כמו גמר גביע עולם כשמצד אחד מדובר במשחק שיכול לבסס אותה בצמרת ולהוציא אותה מרוצה במשחק האחרון לשנת 2017. לרשותו של אדהם האדיה יעמוד סגל מלא ללא מורחקים, אך עם שלושה פצועים כאשר עוביידה אבו רביע עדיין מתאושש מפציעה ומואמן סאלח ואייהם אבדאח סובלים מפציעות ברצועה וספק אם יחזרו לכשירות מלאה עד תום העונה.

לאדהם האדיה יהיו הרבה התלבטויות וכאב ראש חיובי בבחירת ההרכב לאור חזרת כל המושעים שהם אמג'ד סולימאן, אחמד שעבאן, חסן אבו זייד ונאאל חוטאבא לאחר שני משחקים בהם סבל מסגל חסר כולל משחק הגביע. מסתמן שההתלבטויות של האדיה יהיו בחלק ההגנתי וההתקפי כאשר בהגנה יהיה חייב לבחור בין נינו לאחמד שעבאן ובהתקפה התלבטות יותר עמוקה לאחר ששלושת שחקני התקפה כבשו במשחק הגביע בניצחון 3-0 על אור יהודה.

אדהם האדיה אמר לקראת המשחק הקרוב: "דרבי המגזר, משחק חשוב מאוד עבורנו. כל משחק בליגה הלאומית הוא משחק קשה ולכל משחק יש את ההתייחסות שלו. נבוא מוכנים וערוכים לסיים את השנה האזרחית בטעם טוב".

משימה קשה מחר. האדיה

צילום: נזיה סולטאן

על היריבה בני לוד שהודחה השבוע על ידי בני מוסמוס מליגה ג' במסגרת גביע המדינה אמר: "אין לייחס תוצאות לקבוצות, כל משחק ולגופו. כל קבוצה בליגה הלאומית יכולה לעשות בעיות לקבוצות האחרות וראינו את זה בתוצאות המחזור הקודם לכן נערך בהתאם ונבוא מוכנים לבני לוד החזקה שמייצגת את המגזר איתנו בליגה".

על ההרכב איתו צפוי לפתוח אמר: "יש לי התלבטויות לגבי ההרכב הפותח כשיהיה לי סגל מלא לראשונה אחרי כמה משחקים. מנסים כמה מערכים וזה עושה כאב ראש חיובי למאמן".

מנגד, בני לוד תגיע למפגש הזה לא במצב הכי אידיאלי כאשר היא נמצאת מתחת לקו האדום עם 13 נקודות בלבד במאזנה ולאחר הדחה מפתיעה ומביכה לבני מוסמוס מליגה ג' שעשתה היסטוריה. משחק הגביע נגמר בפנדלים אחרי הארכה של 120 דקות, שיכול להביא את הקבוצה מותשת טיפה, אך הצוות המקצועי יוכל להוציא את הקבוצה ממצב זה באמצעות הוצאת נקודות מהדרבי שיסיים עבורם את השבוע עם טעם מתוק כמה שאפשר.

בסגל בני לוד לא יהיו חוסרים לרבות הבלם המורחק מעוז סמיה שספג כרטיס אדום במפגש נגד מוסמוס בגביע. בני לוד יכולה להיות מעודדת מהיכולת שמפגין לאחרונה הכוכב החוזר אנס דאבור שיפגוש לראשונה העונה את האקסית אחי נצרת וכבש שער יפה מבעיטה חופשית יפה שער באמצע השבוע.

יפגוש את האקסית. דאבור

צילום: יוסף אבו מארסה

אנס דאבור התייחס למפגש נגד האקסית: "תמיד מרגש לשחק נגד קבוצת האם, אחי זה הבית שלי והקהל שלה תמיד תמך בי. יהיה מאוד מרגש ומלחיץ להופיע בעילוט נגד אחי לעיניי הקהל שתמך בי תמיד"

עוד הוסיף דאבור לקראת המפגש: "אני תמיד מאחל הצלחה לאחי נצרת ותמיד אשאר אוהד שלהם, אבל כיום אני בבני לוד וכיף לי כאן. אני מאמין שאפשר להוציא תוצאה טובה נגד אחי ומקווה הניצחון יוציא אותנו לדרך חדשה.

על הקהל הנצרתי אמר: "מאחל שאחי באמת תעלה ותצליח, אבל אחרי המשחק נגדנו".

#אנסדאבור #אדהםהדייה #אחינצרת #בנילוד

כתבות נוספות