ליגה ב': דבורייה וזלפה ינסו לשמור על מקומן בראש הטבלה. נג'ידאת תנסה להמשיך במומנטום מול ריינ

משחקי המחזור ה 14 בליגה ב' צפון ב' ייצאו מחר לדרך. במשחק המרכזי דבוריה תנסה להתאושש מההדחה בגביע על חשבונה של אלנהדה נצרת, זלפה יוצאת למשחק חוץ קשה בטירת הכרמל.

דבורייה – אלנהדה נצרת (שישי)

מקום שני מול מקום שלישי. דבורייה שהודחה ממשחקי הגביע על ידי הפועל פתח תקוה באמצע השבוע תתרכז מעכשיו במאמצי העלייה שלה ובתקווה שהמאמץ הגדול שהשקיעו שחקניה במשחק הגביע לא יפגעו בה במשחק הקרוב מול אלנהדה נצרת שכן כבר אחד משחקניה הבולטים חמאדה ג'בארין נפצע במשחק המדובר ושיתופו מוטל בספק.

מאז התיקו בחוץ מול המוליכה זלפה במחזור התשיעי מוהגעתו של המאמן חנא פרהוד, השיגה דבוריה 12 נקודות בארבעת המחזורים כאשר הקבוצה ניצחה את שלושת משחקיה משחקים וכבשה שלושה שערים בכל אחד מהם ובמשחק נוסף נפסק לטובתה ניצחון טכני על צעירי טורעאן, כך שהקבוצה תגיע למשחק בכושר מצוין. מנגד, אלנהדה נצרת מגיעה במגמה הפוכה כאשר הפסידה בשני משחקיה האחרונים והתרחקה מהצמרת, הקבוצה נמצאת כרגע במרחק 12 נקודות מהמקום הראשון כך שהפסד נוסף כנראה ירחיק אותה באופן משמעותי מהצמרת.

חוזרים לליגה. חנא פרהוד ושחקניו בסיום משחק הגביע

טירת הכרמל – בני זלפה (שישי)

מאז הניצחון 10-0 על עין מאהל במחזור השישי, השיגה טירת הכרמל ניצחון אחד בלבד והתרחקה מאוד מהצמרת. הקבוצה גם לא מצליחה לנצל את מגרשה הביתי כאשר בשבעת משחקי הבית העונה השיגה הקבוצה ניצחון אחד בלבד וכעת טירה רחוקה 13 מזלפה ותרצה להשיג ניצחון בכדי לחזור למאבקי העלייה.

בני זלפה מצידה רוצה לרשום עוד ניצחון שיקרב אותה למטרה ואולי יגדיל את הפער מהמקום השני במקרה שדבורייה לא תנצח את נצרת. על אף מאזן הנקודות המצוין, הקבוצה ממשיכה לחזק את הסגל לפני סגירת חלון ההעברות ולשם כך צירפה את קשרה הוותיק של הפועל דליה אחסאן חלבי שאמור להיכלל בסגל למשחק בטירת הכרמל. בזלפה מודעים שצפוי להם משחק קשה מאוד מול קבוצה שרוצה לחזור לתמונת הצמרת אך מאמינים שהם יחזרו לביתם עם מלוא שלוש הנקודות.

חיזק את הסגל. נביל אמארה

צילום: ודיע ג'בארין

בני ערערה עארה - מכבי עין מאהל (שבת)

קבוצתו של עיסא נג'דאת עברה שני משחקים השבוע לאחר שמשחקה מול רמות מנשה נדחה והתקיים ביום שלישי האחרון ובו הצליחה לחזור למסלול הניצחונות. כעת בערערה ינסו להמשיך את המומנטום מול עין מאהל שנעצרה במחזור האחרון על ידי אותה רמות מנשה שהפסידה לערערה וניצחון יעזור לשחקנים להגיע במומנטום חיובי וביטחון למשחק הקשה שמצפה להם במחזור הבא מול זלפה. מנגד, ניצחון לעין מאהל ירחיק אותה מהתחתית ומערערה הנושקת לה במיקום הטבלה עם נקודה אחת פחות במאזנה.

מכבי ריינה – מכבי נג'ידאת(שישי)

כל המחמאות מגיעות לשחקני מכבי נג'ידאת שסוף כל סוף השיגו ניצחון ביתי ראשון במגרשם הביתי החדש ואין ספק שזו דחיפת מוטיבציה אדירה עבורם. כעת תצא מכבי נג'ידאת, שנפרדה השבוע מחולצה ארד אלבז שעבר לבני כאבול במחוז צפון א', למשימה נוספת מול מכבי ריינה שאמנם נמצאת ארבעה מקומות תחתיה בטבלה אך בהפרש של 2 נקודות בלבד כך שיש במפגש הזה משמעות גדולה מאוד למנצחת והשפעה על מיקומה להמשך הדרך.

שחקני נג'ידאת בחגיגות הניצחון הביתי הראשון

מכבי אכסאל - הפועל סנדלה גלבוע (שישי)

מכבי אכסאל שקיבלה מנוחה בשבוע שעבר עקב אי קיום משחקה מול צעירי טורעאן, תארח את הפועל סנדלה שתנסה להתאושש מהמהפך שעשתה לה דבורייה במחזור האחרון.

כפר קרע - רמות מנשה (שבת)

בכפר קרע יודעים שאך ורק ניצחון נוסף שיתחבר לניצחון שעשו בשבוע שעבר על אלנהדה נצרת, יחזיר אותם למסלול ממנו קצת יצאו לאחרונה לאור כל התחלופות שהיו במועדון. מנגד, היריבה רמות מנשה מגיעה מתחתית הטבלה ולאחר הפסד בשבוע האחרון לאלנהדה נצרת ותנסה לעשות תוצאה שיעזור לה מעט לנשום לרווחה.

המשחקים בין הפועל דליה נגד צעירי טורעאן ובית"ר פרדס חנה נגד הפועל בני פרדיס מוטלים בספק בהמשך למצבן של טורעאן ופרדס חנה שעשויות לא להופיע, כמו כן לא ביצעו את הרישומים הנדרשים בהתאחדות.

#בניערערהעארה #הפועלבניזלפה #דבורייה #מכבינגידאת #מכביכפרקרע

כתבות נוספות