דבורייה הודחה מהגביע על ידי הפועל פתח תקווה: "זה שיצאנו מאוכזבים אומר הכל"

קרוב אבל לא מספיק: דבורייה הייתה קרובה להשוות בדקות הסיום אך לא הצליחה לעשות מהפך והודחה מהגביע על ידי הפועל פ"ת. כ-1000 אוהדים ליוו את הקבוצה לאצטדיון המושבה. אבי מלכה:"עצם זה שיצאנו מאוכזבים מהמשחק הזה אומר הכל".

דבוריה לבשה היום את בגדי החג שלה. לאחר שבמשך שבוע שלם דיברו תושבי המקום על המשחק נגד הפועל פתח תקווה ופינטזו על ניצחון שאולי יהפוך את החלום למציאות. כ-1000 אוהדים הגיעו הערב לאצטדיון המושבה, צבעו את היציע באדום והפגינו תצוגת עידוד נפלאה במשך 90 דקות ועם יציע צבוע באדום, אך נאלץ להיפרד הערב מהמפעל עם הפסד 2-1 למלאבסים אמנם בפתח תקווה חשבו שמדובר בטיול קליל מול קבוצה שהגיעה מליגה ב' אך כמעט הסתבכו לקראת הסיום.

הקהל שליווה את הקבוצה

הקבוצה של דני גולן שלא נכח במשחק ולא עמד על הקווים, שלטה מתחילת המשחק והובילה כבר במחצית הראשונה. דבורייה החזיקה מעמד עד הדקה ה-35' שם הפועל פ”ת עלתה ל-0:1 אחרי כדור קרן של שלומי חנוכה שמצא את נס זמיר בקו ימין שהמשיך עם כדור רוחב, אליו הגיע חיים איצרין, שברגל שמאל מצא את הרשת. המלאבסים המשיכו לשלוט וכעבור 5 דקות היה שוב נס זמיר , הקשר פרץ נהדר מקו שמאל לתוך הרחבה, מסר לעמירן שקלים, שמקרוב שלח את הכדור פנימה וקבע יתרון 2-0 וזו הייתה גם תוצאת המחצית.

במחצית השנייה דבוריה התעוררה והיה נראה שלא נבהלה מהמעמד. בדקות הראשונות הוחלף אייל ברזני בקשר אדיר דיין ולא חלף זמן רב עד שגם חמאדה ג'בארין שסחב פציעה מדקות המשחק הראשונות ביקש חילוף ובמקומו נכנס מועאד עזאיזה שבתום מתפרצת קיבל מסירה קצרה מאבי מלכה והצליח לבעוט נהדר מחוץ לרחבה בין החיבורים וצמק את התוצאה ל 2-1 על המארחת שבהמשך נותרה בעשרה שחקנים עקב פציעה של ירין חסן לאחר שבוצעו שלושת החילופים שלה שאחד מהם הוא הקשר והיב חביבאללה.

חביב אללה ומועין נג'אר

דבוריה האמינה לקראת הסיום שהיא יכולה לעשות סנציה וגם הייתה קרובה לכך מבעיטה מרשימה מרחוק של בני סימן טוב שהייתה קרובה מאוד להיכנס אך נהדפה על ידי לבקוביץ', ניסיונות נוספים שהגיעו לאחר מכן וההתעוררות לקראת הסיום לא עזרו לדבורייה לכבוש את שער השוויון וקבוצתו של חנא פרהוד הודחה מהמפעל ועכשיו מה שנשאר לה עד סוף העונה זה להשיג את המטרה לעלות לליגה א'.

שחקני דבורייה בפתיחת המשחק

שחקן הקבוצה אבי מלכה אמר הסיום: "אם יצאנו מאוכזבים מהמשחק הזה זה אומר הכל, לא היה חסר הרבה והיינו יכולים להשוות בסיום. למרות שהם שלטו בכדור, ראינו פה בעשרים דקות האחרונות קבוצה שנראית טוב ומתחברת וחבל. הקהל? הבאנו יותר אוהדים מהם. זה כבוד גדול. כל הכבוד לכל מי שבא והצביעו בשבילנו ברגליים ואנחנו נחזיר להם בהמשך הליגה וכבר מסתכלים על יום שישי זה יותר חשוב".

#דבורייה

כתבות נוספות