אחי נצרת טיילה לשלב הבא של גביע המדינה אחרי ניצחון קליל על אור יהודה

אחי נצרת טיילה לשלב הבא של גביע המדינה לאחר 3-0 קליל על אור יהודה מליגה ב'. זה לא היה קשה לא על הנייר ולא בפועל. אמנם מדובר על מוליכת ליגה ב' אור יהודה אבל בכל זאת אדהם האדיה הציב הרכב חזק בהיעדרם של נאיל חוטאבא וחסן אבו זייד המוצהבים ועלה עם שני השחקנים הצעירים מג'ד עבדו ויוסף סמארה בהרכב.

אדהם פתח עם חולייה התקפית בכיכובם של סיטון, מוראד אבו ענזה וחמודי חטיב ששלושתם אף כבשו לאחי וקבעו את תוצאת הסיום 3-0 למארחת. זה לא לקח הרבה זמן וכבר בדקה ה-18' סיטון נגח מדוייק והעלה את אחי ליתרון 1-0. אחי החזיקה בכדור ולחצה את היריבה שהתגוננה עד סף המחצית, אבו ענזה מנסה לכנס לרחבה נכשל בדרך ונשרק פנדל לטובת אחי. אבו ענזה בעצמו ניגש וקובע 2-0 מהנקודה הלבנה.

מצפים כבר למפגש של קבוצתם ביום שישי. קהל אחי נצרת

במחצית השנייה אדהם ניסה לשלב שחקנים צעירים יותר וערך כמה שינויים בהרכב, הלחץ של המארחת כבר השתלם בדקה ה-76' כאשר חמודי חטיב ניצל את המהירות שלו וקבע 3-0 לאחי נצרת, תוצאה שנשמרה עד שריקת הסיום.

אחי עלתה שלב ופניה מועדות למפגש המסקרן ביום שישי נגד בני לוד שהודחה הערב מהמפעל באופן סנסציוני מול בני מוסמוס מליגה ג' ובה נמצא גם אקס הקבוצה אנס דאבור. אחי תבוא מעודדת מהשלישייה שכבשו שחקני ההתקפה שלה ותקווה לעשות צד נוסף ומוצלח גם בליגה.

#אחינצרת

כתבות נוספות