אמיר כנעאן צפוי להשתחרר מאום אל פחם ולעבור לעראבה

עראבה מעוניינת בבלם אמיר כנעאן והגיעה עמו להסכמות, צפויה לצרפו באופן רשמי בימים הקרובים כתלות בשחרורו מאום אל פחם. גם איאד מנאע מועמד להצטרף לקבוצה. 

לאחר ההפסד ביום שבת האחרון למוליכה הפועל כאוכב, באחווה עראבה החליטו להתחזק במספר עמדות. קבוצתו של אחמד סבע נמצאת במשא ומתן מתקדם עם מספר שחקנים כאשר למערכת יאללה ספורט נודע כי הקבוצה מעוניינת בשחקן הפועל אום אל פחם אמיר כנעאן והצדדים אף נפגשו והגיעו להסכמות על תנאיו בקבוצה כתלות בשחרורו שצפוי להיות רשמי הערב. 

כנעאן מוערך מאוד על ידי המאמן אחמד סבע וכזכור שיחק אצלו במג'דל כרום בעונה שעברה והגיע עמו בפתיחת העונה לאום אל פחם, אלא שבשבועות האחרונים מעמדו עלה על הפרק לאור העובדה שהקבוצה חיפשה מגן שמאלי ואף הביאה מגן ובלם שהשלימו את הרכב אום אל פחם וכעת מאמנו רוצה להחזיר אותו אליו לקבוצה מליגה ב' ועל אף שעל הפרק נמצאת כפר מנדא מאותו המחוז שגם היא התעניינה מאוד בבלם, הוא בחר לחזור לשתף פעולה עם סבע. 

מי שעוד נמצא על הכוונת של המאמן הוא קשר הפועל כפר כנא בר שם טוב ששיחק תחתיו באום אל פחם וסבע מחזיק ממנו מאוד. בנוסף אליו, בקבוצה מעוניינים גם בקשר איאד מנאע ששוחרר לאחרונה מהפועל בועיינה, אולם איאד מנאע מועמד לעוד מספר קבוצות בליגה ב' כאשר בני נחף מעוניינת לצרפו יחד עם חאתם כריים.

 אמיר כנעאן 

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין 


כתבות נוספות