שפרעם עשתה מהפך על עירוני נשר והדיחה אותה ממפעל הגביע

אופי בלתי נגמר: שפרעם עשתה מהפך על עירוני נשר מהליגה הלאומית והדיחה אותה מגביע המדינה. עבד מורג'אן כבש את שער הניצחון המכריע.

נראה שהפועל שפרעם עושה צעד אחר צעד שמשכיח את התקופה הקשה שעברה בתחילת העונה. קבוצתו של אבו רקייק הגיעה במצב רוח מרומם מהניצחון והמהפך האחרון על הפועל כפר כנא במסגרת הליגה, למשחק במסגרת סיבוב ז' של גביע המדינה מול עירוני נשר מתחתית הליגה הלאומית. שפרעם הגיעה מלווה במאות האוהדים שצבעו את היציע של אצטדיון נשר באדום שפתחו במופע עידוד עם שריקת הפתיחה שכלל גם אבוקה ורימון עשן עליהם עשויים גם לעמוד לדין ולא הפסיקו לעודד לאורך כל המשחק.

שפרעם שלטה במשחק מתחילתו, החבורה הלוחמת והשאפתנית של אבו רקייק יצרה לא מעט הזדמנויות לכיבוש במחצית הראשונה אך לא הצליחה לעלות ליתרון. מי שכן עשתה זאת היא המארחת שבאחת ההתקפות הבודדות שלה שלח ספואן זועבי כדור עומק מצוין לרחבת שפרעם שאחד משחקני ההגנה שלה שבר את מלכודת הנבדל, הכדור הגיע לאליאן רוחאנא שנותר לבדו מול השוער והקפיץ את הכדור מעליו ולרשת.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

צילום: מרעי חגיראת

חניכיו של אבו רקייק לא נשברו והמשיכו לנסות ולהשוות והצליחו בזה בדקה ה 77' כאשר אחמד דיאב כבש לאורחת וקבע שוויון צודק. כשהיה נראה שהמשחק ילך להארכה הגיעה בעיטה חופשית לשפרעם בתוך תוספת הזמן ומי אם לא עבד מורג'אן כמו שהוא יודע לעשות היטב שלח כדור אדיר לרשת של ניב אנטמן וקבע את תוצאת הסיום והעניק ניצחון מתוק וצודק מאוד לשפרעם שהייתה עדיפה על נשר לאורך כל המשחק ובכך עלתה לשלב הבא של משחקי הגביע.

מופע העידוד של הקהל בפתיחת המשחק

הקהל האדום במהלך המשחק

#הפועלשפרעם #עירונינשר

כתבות נוספות