סינדרלה עשתה זאת שוב: מוסמוס עשתה סנסציה והדיחה את בני לוד מהליגה הלאומית

הסינדרלה עשתה זאת שוב: בני מוסמוס הדיחה את בני לוד מהגביע בתום משחק של 120 דקות, קרב פנדלים ומשחק בתשעה שחקנים בדקות האחרונות.

הקבוצה מליגה ג' שהדיחה את הפועל ירושלים ועשתה הפתעה ענקית בסיבוב הקודם, הצליחה שוב להיות הפתעת הסיבוב לאחר שכנגד כל הסיכויים הדיחה את בני לוד מהליגה הלאומית.

עד הדקה ה-11' מוסמוס הצליחה לשמור על שער נקי וגם לא כבשה מנגד ושילמה על כך כשדייגו סאליס העלה את לוד ליתרון 1-0 אחרי נגיעת יד של שחקן מוסמוס ברחבה. לוד שלטה והחזיקה בכדור אבל לא הגיעה להרבה מצבים ומנגד, מוסמוס מליגה ג' בנחישות שלה ובהתלהבות של כ-3000 האוהדים שהגיעו לתמוך בה, צמצמה את הפערים בין הליגות.

שחקני מוסמוס ולוד במהלך המשחק

בדקה ה-61' המשחק התהפך אחרי הרחקתו של בלם לוד מעוז סמיה בצהוב שני. מוסמוס שלטה והגיעה להרבה המצבים עד לרגע שכולם חיכו רגע שקרה בדקה ה-92', רגע שהקפיץ את כל מי שנמצא במגרש רגע שאחראי עליו השחקן מוחמד סאלח שכבש את השער השווין שלשח את המשחק להארכה.

מוסמוס פתחה את הארכה בצורה מושלמת וכבשה בדקה ה-97' את השער השני מרגליו של אמיר מחאגנה מהפך שהכותרת שלו הוא אך ורק נחישות ואמונה. החגיגה ביציעים המשיכה עד שבא אנס דאבור ובעט כדור עונשיין מ-20 מטרים אל תוך הרשת של שוער מוסמס וקבע 2-2 משוגע.

הקהל הגדול שהגיע לתמוך במוסמוס

במחצית השנייה של הארכה מצאנו רק הבדל אחד בין הליגות והוא הכושר הגופני של שחקני מוסמוס שחלקם שחקו ברגל אחת מרוב פציעות עד סיום המשחק.. כמו כן הורחקו לה הבלם מוחמד אגבארייה ומוחמד סאלח אך היא הצליחה לשרוד עד שריקת הסיום ששלחה את שתי הקוצות לדו קרב פנדלים שם גברה ההפתעה של ליגה ג' 3-2 על קבוצתו של אזברגה והדיחה אותה באופן סנסציוני מהמפעל.

כל המחמאות מגיעות לקבוצת בני מוסמוס שהוכיחה כמה אופי, רצון ומוטיבציה יכולים לעשות דברים יפים על כר הדשא. מחמאות גם לקהל הענק שהגיע ללוות את הקבוצה והוכיח כמה הגיע לה לזכות בתואר הפתעת הסיבוב וכעת פניה מועדות לשלב הבא ובמוסמוס כבר חולמים על היריבה הבאה שמקווים שתהיה מליגת העל.

שחקני מוסמוס מאושרים בסיום

מאמן בני מוסמוס נסים אגבארייה אמר בסיום: "אנחנו קבוצה מאומנת מאוד עם בחורים שהם נשמות טובות שנתנו משחק שלא מבייש משחק מול קבוצת ליגה לאומית"

שחקני הקבוצה המאושרים אמרו בסיום: "עבדנו קשה והתכוננו טוב למשחק הזה ומי שניצח את המשחק זה הנשמה והפייט שנתנו, שחקנים נתנו פה 200 אחוז מעצמם ועבדנו לפי התכנית של המאמן".

#בנימוסמוס #בנילוד

כתבות נוספות