גביע המדינה: כאוכב הביסה והדיחה את בית שאן, כפר קאסם את אכסאל

גביע המדינה: כאוכב הביסה 3-0 והדיחה את בית שאן, שער בכורה לאסעד עמאשה. כפר קאסם ניצחה 2-0 והדיחה את הפועל אכסאל.

הפועל כאוכב מוליכת טבלת ליגה ב׳ צפון א׳ הגיעה היום(שלישי) לבית שאן ופגשה את הפועל המקומית, אותה קבוצה שהבריקה בליגת העל בשנות ה-90', למשחק במסגרת משחקי סיבוב ז׳ של גביע המדינה.

חניכיו של סאלח נמארנה עלו למשחק בטירוף וכבר מדקות הפתיחה הורגש הרצון העז שלהם להמשיך את המסע הקסום בגביע המדינה. בדקה ה-27׳ אסעד עמאשה, בהופעת הבכורה שלו, העלה את כאוכב ליתרון לאחר שקיבל כדור בצד ימין של הרחבה וחדר פנימה אל עבר השער והקפיץ בנגיעה מדהימה מעל לשוער 0-1 לאורחים.

שחקני הפועל כאוכב

כאוכב המשיכה ללחוץ ולהניע את הכדור ובדקה ה-38׳ הצליח עלי חביב אללה המצוין להכפיל את התוצאה לאחר שהשתלט על הכדור בצורה מצוינת בתוך הרחבה וקבע 2-0, תוצאה שנשמרה עד לסיום המחצית.

במחצית השנייה כאוכב חזרה אחורה במטרה להגן על היתרון המשמעותי עבורה וניסתה לצאת למתפרצות ולעקוץ את השלישי שאכן הגיע בדקה ה-86׳ כשמוחמד אבו ריא החלוץ הנפלא סגר את הסיפור של המשחק ותוצאת 3-0 מוחץ לכאוכב בתום משחק חם בבית שאן שמעלה אותה לשלב הבא.

סאלח נמארנה מאמן הפועל כאוכב מסר ליאללה ספורט בסוף המשחק: ״שיחקנו בצורה התקפית במחצית הראשונה והצלחנו לכבוש, במחצית השנייה התגוננו טוב ועקצנו את הגול. אין לי מה לספר על ההרגשה שלי, אני מאוד שמח וכל הכבוד לשחקנים שלי שהשקיעו הכל על המגרש״.

שחקני כאוכב חוגגים

לאחר שכבש את שער הבעוקה במדי הפועל כאוכב, אסעד עמאשה מסר ליאללה ספורט: ״ זה כיף גדול לכבוש במשחק הראשון שלך, כל שחקן היה חולם על זה. הכי חשוב שעזרתי לקבוצה ואנחנו שמחים מאוד שעלינו שלב״.

במשחק נוסף אירחה הפועל אכסאל את מ.ס כפר קאסם. קבוצתו של סמיר עיסא רצתה להמשיך את המומנטום החיובי מהליגה ואילו האורחת בדיוק להפך, רצתה לשנות מומנטום לאחר שלא הצליחה לנצח את משחקיה האחרונים בליגה וקיוותה להתנחם בניצחון במפעל הגביע.

המשחק נמשך בתיקו ללא שערים עד הדקה ה-78' ששינתה את פני המשחק כאשר החלטה שגויה של השופט פסקה כדור עונשין לזכות מ.ס כפר קאסם בטענה לעבירה על מוחמד באדיר שחקן האורחת. דור הלוי בלם הפועל אכסאל הורחק ואילו בן בוטבול שחקנה של כפר קאסם בעט את הכדור קבע יתרון 1-0 שהוכפל בדקות הסיום על ידי שחקנה המוכשר של כפר קאסם אוהד אדלשטיין וקבוצתו של אוהד בוזגלו תקווה לקחת מהמשחק הזה דחיפת מוטיבציה ושינוי מומנטום גם למשחקי הליגה שלה. מנגד, אכסאל תתרכז מהיום רק במשחקי הליגה לאחר שהודחה ממפעל גביע המדינה כשתגיע למשחק הקרוב ללא הבלם דור הלוי וללא מועמר קראקרה שירצה עונש הרחקת צהובים.

#הפועלאכסאל #מסכפרקאסם

כתבות נוספות