תיקו מאכזב ולא מספק לאום אל פחם מול צור שלום

תיקו מאכזב ולא מספק לאום אל פחם מול צור שלום: תתקיים הערב ישיבת הנהלה ובה ידונו בעתיד הקבוצה. תימור אביטן יבקש לעזוב, מחמוד עבאס שספג קריאות מהקהל בסיום ישקול את המשך דרכו.

משנה מקום משנה מזל? לא הפעם. אום אל פחם הגיעה למשחק החוץ מול צור שלום באצטדיון בקריית אתא ויצאה מאוכזבת לאחר תיקו ללא שערים. קבוצתו של ברוך סער הגיעה למפגש לאחר התיקו במחזור האחרון מול אכסאל במגרשה הביתי ולאחר שפעלה רבות בכדי להזיז את מיקום המשחק לאצטדיון בקרית אתא אך רצון לחוד ותוצאות לחוד.

בהרכב הקבוצה פתח הקשר איתמר כהן שרשם את הופעת הבכורה שלו בקבוצה ומי שנותר בסופו של דבר מחוץ לסגל הוא אשרף רבאח לאחר שבשעות הבוקר הקבוצה התבשרה שעליה להשלים ניירת נוספת לשם מעברו.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

ההזדמנות הראשונה לאום אל פחם הגיעה מרגליו של הקשר החדש איתמר כהן ששלח כדור לתוך הרחבה וחיפש את הראש של אבו נהיה, אך הכדור היה חזק מדי ויצא החוצה. בדקות לאחר מכן נרשם ניסיון של המארחת צור שלום כאשר ניסן רביבו פתח את המהלך והעביר כדור מצוין לעדן יניב וממנו לאלירן אלקובי ששלח את הכדור מעל השער.

לאחר מכן מי שניסתה היא הפועל אום אל פחם כאשר אודי כהן התחיל את המהלך ושלח כדור לעבאס מצד ימין לרחבה הכניס אותו פנימה לתימור אביטן שבעט לעבר השער אך נתקל בהגנת צור שלום, אבו נהיה ניסה מיד אחריו אך הוציא את הכדור החוצה. לאחר מכן שוב מחמוד עבאס ניסה בבעיטה מחוץ לרחבה שחלפה בסמוך לשער של צור שלום. בשלב זה אום אל פחם הייתה המסוכנת יותר במגרש, על אף שצור שלום ניסתה גם היא לאיים על שערו של שיבל ללא הצלחה.

שחקני אום אל פחם

בדקה ה-40' הגיעה הזדמנות נוספת לצור שלום אך שחר בן ארי לא ידע לנצל כדור מצוין ששלח לו אדיר דנין. מיד אחריו שוב צור שלום ניסתה את שלה וכדור מצוין ששלח מספר 9 הגיע ממש בין החיבורים של השער אך אחמד שיבל הצליח להדוף אותו ולהוציא אותו לקרן.

המחצית השנייה נפתחה עם מספר הזדמנויות מסוכנות של אום אל פחם אך מי שיכול לזקוף לזכותו חלק מגדול מתוצאת הסיום היום הוא השוער תום אלמדון שהיה במשחק מצוין, אך צור שלום לא נשארה חייבת על אף שנותרה במהלך המחצית השנייה ללא ניסן רביבו מהשחקנים המשמעותיים ביותר שלה שנפצע ונאלץ לבקש חילוף. גם בצד אום אל פחם בוצעו מספר שינויים בהרכב כאשר מי שנכנס לשחק הוא החלוץ סאקר שאקר במקומו של אחמד אבו נהיה ומוחמד עקל במקומו של הקשר פיראס עקל. מי שלא שותף כלל במהלך המחצית השנייה הוא החלוץ תימור אביטן שהוחלף בקשר אילון אלימלך.

שחקני צור שלום ואום אל פחם

קרוב לשריקת הסיום היו מספר מצבים קרובים מאוד לכיבוש של צור שלום כאשר הראשון היה של דולב עזריאל ששלח כדור נפלא לתוך הרחבה אך כמו כל הדקות האחרונות של המשחק קבוצתו לא ידעה לנצל מצבים. מנגד, מחמוד עבאס ניסה בבעיטה חופשית ניסה להכניע את אלמדון אך היא חלפה בסמוך לקורה.

המשחק הסתיים בתיקו מאופס שמצדה של המארחת צור שלום מדובבר בהישג טוב מול קבוצה המכוונת למאבקי עלייה ועשתה חיזוקים גדולים בסגל. מנגד, באום אל פחם מאוכזבים מאוד מהתוצאה ובצדק לאחר שהקבוצה עברה מהפכה אך חילצה 3 נקודות בלבד מ-9 אפשריות בשלושת המחזורים האחרונים, מה שאינו מספק כלל.

יבקש לעזוב? תימור אביטן

בסיום המשחק נרשמה תקרית בין הקהל של אום אל פחם לקפטן הקבוצה מחמוד עבאס כשמספר אוהדים שצעקו לעברו קריאות פוגעות על כך שאינו משחק בשביל סמל הקבוצה וחושב על קבוצות אחרות. הקשר עצמו נפגע מאוד וענה לאותו אוהד: "תתבייש, אם אתה מדבר ככה עדיף שלא תבוא למשחקים. אתה לא אוהב את הקבוצה, אני מתבייש שאתה אוהד ומדבר דווקא אליי ככה אחרי שעשיתי הכל בשביל שהקבוצה תצליח ותרמתי מהמשכורת האישית שלי בשביל להביא שחקנים"

השחקנים והנוכחים במקום הפרידו בין אותם אוהדים לבין הקשר שחזר כועס ופגוע לחדרי ההלבשה והמקרה עלול להשפיע על ההחלטות שלו בנוגע לעתידו. האם הקפטן יחליט לעזוב? בקרוב תתבהר התמונה אך יש לציין שאם יחליט עבאס שלא להמשיך באום אל פחם זו תהיה מכה ענקית עבורה שכן הוא אחראי ישיר ל-12 נקודות שהיא אספה בזכות שערי הכרעה שכבש ובאופן כללי הוא עצמו כבש את שני השערים מתוך השלושה הבודדים שכבשה הקבוצה בשבעת המשחקים האחרונים.

מה יחליט לעשות? עבאס

בנוסף, מי שעשויים לסיים את דרכם הם החלוץ תימור אביטן שמאוכזב מאוד ויבקש לעזוב, "לא נחזיק בכוח אף שחקן ואם תימור יבקש לעזוב לא נעמוד בדרכו" אמרו בקבוצה. גם הבלם אמיר כנען שכזכור תפקד עד היום בעמדת המגן השמאלי אליה הגיע אשרף רבאח צפוי לסיים את דרכו.

מסתבר שחוסר השקט הוא לא רק בגזרת הקהל והשחקנים אלא גם בצד ההנהלה כאשר אחמד אבו אלעם יו"ר הקבוצה הוציא הודעה בחשבון הרשת החברתית שלו ובה כתב: "עשינו את הבלתי יאומן, עבדנו והשקענו בכדי לשמח את הקהל של אום אל פחם ולא בכדי לקבל קללות. במקום להגיד לנו תודה, קיבלנו דברים אחרים ולכן אנחנו משאירים את המפתחות". מה יקרה הלאה?

יצטרכו לקבל החלטות בקרוב

הערב תתקיים פגישת הנהלה ובה ידונו בהרבה נושאים כאשר על הפרק או חיזוק הקבוצה או שחרור כמה שחקנים ובנוסף, עד מחר בבוקר הנהלת הקבוצה תכריע לגבי עתידה בקבוצה האם תמשיך לנהל או תחליט לסיים.

#הפועלאוםאלפאחם #מחמודעבאס

כתבות נוספות