גביע המדינה: דבורייה יוצאת למושבה, מוסמוס תנסה להפתיע מול בני לוד וכאוכב מול בית שאן

הסינדרלות: מוסמוס תנסה להפתיע שוב ותארח את קבוצתו של אזברגה, דבורייה יוצאת למושבה, ממב"ע מול קבוצת האוהדים הירושלמית וכאוכב מוליכת טבלת מחוז צפון א' תנסה לעבור את הבית שאנים.

משחקי גביע המדינה סיבוב ז' ייצאו מחר(שלישי) לדרך ויספקו לנו מפגשים מסקרנים ומעניינים בין הקבוצות מליגה ב' לאלו מהליגות הבכירות יותר כאשר כל הקבוצות מליגה ב' ו-ג' רואות חשיבות רבה במשחקי המפעל וכל אחת מהן רוצה לזכות בתואר הסינדרלה של מפעל גביע המדינה.

המפגש הראשון ייערך בין מוליכת טבלת ליגה ב' צפון א' הפועל כאוכב לבין הפועל בית שאן הקבוצה המדשדשת בתחתית ליגה א' צפון. קבוצתו של סאלח נמארנה הוכיחה עד כה במשחקי הליגה שלה נחישות ובעיקר יעילות שבעזרתן גם במשחקים עם יכולת בינונית הצליחה לצאת מנצחת וזה מה שתצטרך לעשות מחר בכדי לעלות שלב נוסף במפעל.

היריבה אותה תפגוש כאוכב מגיעה במצב לא פשוט לאחר לא מעט טלטלות מאחורי הקלעים, בעמדת המאמן, בסגל השחקנים ועבר עליה כל תסריט אפשרי שעל פניו נותן יתרון לאורחת כאוכב. מי שהצטרף לאחרונה לשורותיה של כאוכב הוא החלוץ אסעד עמאשה שזכור לנו ממשחק הגביע הבלתי נשכח שלו מול הקבוצה מליגה א' אסי גלבוע שם כבש רביעייה במדי קבוצתו לשעבר בני ממב"ע גולן. האם עמאשה יעשה זאת שוב וידיח בשנית קבוצה מליגה א'?

ינסו לעבור את הקבוצה מליגה א'. שחקני כאוכב

מפגש נוסף ומסקרן הוא בין בני מוסמוס לבני לוד שיתקיים במגרש באום אל פחם. לאחר שהדיחה את הפועל ירושלים בשלב הקודם קיבלה מוסמוס לא מעט מחמאות ונראה שעשתה צעד גדול שמקרב אותה לתואר הסינדרלה של המפעל, אלא שבשביל כך תצטרך לעבור את קבוצתו של אזברגה. אמנם פתיחת העונה של הקבוצה מהלאומית גרועה מאוד, אך בכל זאת היא תדע להתעלות בקלות על הקבוצה מליגה ג' כל עוד תיקח את המפעל ברצינות ואם יקרה אחרת זו תהיה הפתעה ענקית עליה חולמים בימים אלו במוסמוס.

יהיו הסינדרלה של המפעל? שחקני מוסמוס

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

באצטדיון המושבה מצפה לנו משחק סופר מסקרן בין מ.ס דבורייה להפועל פתח תקווה. דבורייה אמנם חלמה לקבל את הפועל ת"א, אך הסתפקה בהפועל פ"ת שהיא לא פחות קשה ממנה והמפגש מול כל קבוצה מהלאומית הוא פיקנטי ומאתגר עבור קבוצתו של חנא פרהוד. בדבורייה רואים חשיבות גדולה מאוד במשחקי הגביע וחולמים לעשות סנסציה ולהגיע לשלב בו יתמודדו מול קבוצה מליגת העל שתגיע למגרשם הביתי. אם כך, בשביל זה יצטרכו לעבור את הפועל פ"ת שאמנם פתחה את העונה שלה בלאומית בצורה חלשה אך אין ספק שתהיה יריבה קשה והיתרון הוא שלה.

מה שכן, בשורותיה של דבורייה נמצאים מספר שחקנים שהגיעו מהליגה הלאומית כמו קרלוס לואיסה שהיה במכבי נתניה בעונת העלייה האחרונה שלה ולא לשכוח את מי שנמצא בחוד ההתקפה שלה וכבר הוכיח שיכול להבקיע מול כל קבוצה, מכל ליגה ומחזיק במאזן של שבעה שערים במסגרת הגביע מתוך 19 במאזנו הכללי העונה וזהו אבי מלכה. דבורייה יכולה להיות הסינדרלה של הסיבוב הזה, רק אם תמשיך להוכיח את האופי החזק והחיבור המצוין שלה והיא יכולה לעשות במשחק הזה דברים יפים.

ינסו להפתיע. שחקני דבורייה

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

על כר הדשא באצטדיון טדי תנסה בני ממב״ע הגולן להתאושש מהתקופה הקשה שהיא עוברת בליגה כשתפגוש שם את בית״ר נורדיה ירושלים. החבורה מהגולן מגיעה למשחק בתקווה לעשות צעד היסטורי ולעלות שלב לאחר שכבר עשתה צעד חשוב ומפתיע בשלב האחרון כשהדיחה את אסי גלבוע מליגה א' צפון.

מאמן בני ממב״ע וג׳די אלקיש מסר ליאללה ספורט לקראת המשחק: ״זו חוויה לשחק בטדי ולהגיע לשלב כזה מתקדם למרות התקופה הרעה בליגה ואני חושב שעצם ההגעה למעמד הזה זה הישג בעד עצמו״.

כבר הדיחו קבוצה אחת מליגה א'. שחקני ממב"ע

משחקי שפרעם, אכסאל, כפר קאסם ואחי נצרת - ראה בידיעה נפרדת.

#הפועלכאוכב #דבורייה #בנימוסמוס #בנילוד

כתבות נוספות