רעננה יוצאת למפגש מול סילבס. שכר: "את הכבוד ניתן לו אחרי המשחק"

הפועל רעננה תפגוש הערב(19:00) את עירוני קרית שמונה ומאמנה לשעבר חיים סילבס. מוחמד שכר: "ניתן לוו את הכבוד אחרי המשחק ולא לפניו".

 

לאחר ההפסד לבית"ר ירושלים במחזור האחרון, תצא קבוצתו של מנחם קורצקי למפגש מול הקבוצה הצפונית שבה עומד על הקווים מאמנה של הפועל רעננה בעונות האחרונות וזהו חיים סילבס שרשם תקופה מוצלחת מאוד במועדון מהשרון שהעונה הזו בלעדיו עובר תקופה קשה ונמנה בין הקבוצות החלשות בליגה.

 

רעננה נמצאת מקום אחד מעל הקו האדום עם מספר נקודות זהה ליריבה מ.ס אשדוד שנושקת לה מתחת לקו ועשתה אתמול תוצאת תיקו עם מכבי פ"ת כך שלקבוצתו של קורצקי יש הערב הזדמנות טובה לפתוח פער של שלוש נקודות מהקו אם תצליח להתמודד עם קבוצתו של סילבס.

 

בצד הצפוני בו נמצאים אחמד עאבד, איאד אבו עביד, אסמעיל ריאן ואמיר נסאר העניינים דווקא במומנטום אחר לחלוטין ולאחר שהביסו את הפועל עכו, בקריית שמונה ירצו רק לחבר ניצחון רצוף נוסף ולהיצמד לצמרת לאחר שבני יהודה המתחרה הצמודה שתפסה את המקום האחרון בפלייאוף העליון בתום הסיבוב ניצחה אתמול את מכבי חיפה. 

 בצד הצפוני יותר רגוע. אחמד עאבד ואיסמעיל ריאן 

 

מוחמד שכר שצפוי לפתוח בהרכב רעננה אמר לקראת המשחק: "יצאנו עם הרגשה של אכזבה מהמשחק מול בית"ר ירושלים, חשבנו שיכולנו לקחת מטדי נקודות, אבל מבחינתנו זה עבר ואנחנו כבר מסתכלים על המשחק מחר מול קרית שמונה".

מוחמד שכר

צילום: אורטל דהן זיו 

 

על מאמן קרית שמונה חיים סילבס: "אנחנו יודעים שחיים סילבס מכיר את הקבוצה, הוא היה פה שלוש שנים, אבל את הכבוד שלו ניתן אחרי המשחק ולא לפני המשחק, אנחנו צריכים את השלוש נקודות מהמשחק הזה. הייתה אוירה טובה השבוע באימונים, מנחם קורצקי הכין אותנו הכי טוב שיש לקראת המשחק ואנחנו יודעים מה אנחנו צריכים כדי לקחת את הנקודות מהמשחק הזה".

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

כתבות נוספות 

Please reload