עונש ההשעיה של אברהם פאס הסתיים, מוגרבי מחוזר לקראת פתיחת חלון ההעברות

אברהם פאס שב לאימוני סכנין, פיראס מוגרבי זוכה להתעניינות מחו"ל וידונו במעברו האפשרי כבר בחלון ההעברות הקרוב.

שחקני בני סכנין שבו לאימונים לאחר הניצחון אמש(שבת) על הפועל עכו. בקבוצה מרוצים מאיסוף הנקודות היקרות על אף שיודעים שהמשחק היה יכול להסתיים אחרת לחלוטין בהתחשב ברצף האירועים במשחק והשער שהגיע בכדור עונשין בתוספת הזמן.

פליקס נעים ערך שיחה הבוקר עם שחקני הקבוצה ומי ששב לאימונים הוא הבלם אברהם פאס שכזכור הושעה באימון המסכם ולא היה בסגל למשחק. אם כך, היום הוא שב להתאמן יחד עם הקבוצה. מי שלא לקחו חלק באימון הם פיראס מוגרבי שלא חש בטוב, עלי עותמאן שקיבל מכה במהלך המשחק, חאלד חלאילה בעקבות הולדת בתו ומארון גנטוס הפצוע שסובל משבר באפו.

אברהם פאס במהלך האימון היום

עוד בנוגע למוגרבי, אמש נכח במשחק הסוכן הצרפתי אליאס קארין שהגיע יחד עם עו"ד שרבל ג'ובראן כאשר הוא מעוניין להעביר את השחקן לליגה התורכית בחלון ההעברות הקרוב. בסביבת השחקן סיפרו כי הוא לא פוסל את המעבר האפשרי כאשר הקבוצה שתהיה מעוניינת לצרפו תידרש לשלם את הסכום על סעיף היציאה שבחוזהו.

השחקן בעצמו אמר בנושא: "היה משחק קריטי אתמול ושמח שלקחתי את שלוש הנקודות האלה כי אחרת נתדרדר למטה. אני עובד על עצמי הרבה באימונים ושמח שזה בא לידי ביטוי במגרש".

פליקס נעים משוחח עם פיראס מוגרבי במהלך האימון

על מקרה אברהם פאס: "זה לא נעים שזה קורה, אני לא יודע מה הסיפור ולמה זה קרה יש מאמן שמחליט אבל הבנתי שהכל נסגר ברוח טובה".

על המעבר האפשרי לשחק בחו"ל: "זה לא סוד שכל שחקן חולם לשחק באירופה אבל אני מכבד את החוזה שלי פה, אם יהיו התפתחויות ידברו עם ההנהלה , מעכשיו זה לא תלוי בי אלא בסכנין".

#בניסכנין #פיראסמוגרבי

כתבות נוספות