מהפך גדול לדבורייה בעשרה שחקנים מול סנדלה גלבוע

מהפך ענק לדבורייה בעשרה שחקנים מול סנדלה גלבוע: המארחת עלתה ראשונה ליתרון, שחקן דבורייה לונה מסאלחה הורחק אך קבוצתו הצליחה לעשות מהפך מצמד של אבי מלכה ושער של מוחמד חג'יר.

מי שראה את המחצית הראשונה אמש(שישי) בין דבורייה לסנדלה גלבוע היה מרים גבה ושואל שאלות קשות על מה שהציגה קבוצתו של חנא פרהוד, אלא שהמחצית השנייה הייתה שונה והפוכה לחלוטין ובה שחקני דבורייה הוכיחו אופי וחזרו מפיגור בתוצאה כשהם בעצמם היו בפיגור מספרי על כר הדשא.

שחקני דבורייה חוגגים

שחקניו של המאמן אדהם זועבי הגיעו למשחק עם מוטיבציה גבוהה מאוד ואכן על סף סיום המחצית הראשונה במגרשם הביתי הצליחו לעלות ליתרון 1-0 ודבורייה בדקות אלו ספגה מכה נוספת כאשר המגן הימני שלה לונה מסאלחה הורחק בכרטיס אדום. את מה שהיה בחדר ההלבשה במחצית נראה ששחקני דבורייה יזכרו לעוד זמן רב והמאמן חנא פרהוד החדיר בהם מוטיבציה כפולה וניתן היה לראות זאת עם פתיחת המחצית השנייה בה הם הציגו יכולת שונה לחלוטין.

בדקה ה-60' דבורייה הצליחה לחזור למשחק משער של מי אם לא החלוץ הבלתי נגמר שלה אבי מלכה מכדור ארוך מחצי המגרש ששלח לו מוחמד עמרייה. עברו שלוש דקות בלבד ודבורייה הצליחה לעשות מהפך משער של מוחמד חג'יר ומי שחתם את תוצאת המשחק הוא שוב אבי מלכה שהשלים צמד משלו בדקה ה-78' ותוצאת המשחק הסתיימה 3-1. דבורייה נשארת בתמונת הצמרת והפער בינה לבין המוליכה זלפה(שצפויה לקבל ניצחון טכני על פרדס חנה) נשמר.

ידע איך להחדיר מוטיבציה בשחקניו במחצית

סנדלה גלבוע מצדה יכולה להיות מאוכזבת לאחר שהובילה במחצית הראשונה אך לא ידעה לשמור על היתרון שלה ותיאלץ לחפש את הנקודות במשחקים הבאים שמצפים לה.

פאדי סכניני מנהל קבוצת דבורייה אמר ליאללה ספורט: "זה אולי הניצחון הכי מתוק שלנו מתחילת העונה, ניצחון בשיניים על קבוצה אגרסיבית. פתחנו את המשחק בצורה לא טובה כשספגנו שער מוקדם והורחק לנו שחקן אבל המחצית השנייה פתחנו מצוין. אנחנו עם הפנים עכשיו למשחק הגביע, הקהל מחכה מאוד למשחק ונרשמו כבר כעשרה אוטובוסים למשחק בפתח תקווה".

שחקני דבורייה חוגגים עם הקהל

על הרחקתו של שחקן הקבוצה רקאן נג'אר לשנתיים מהמגרשים: "קיבלנו בהפתעה את החלטת בית הדין בנוגע לשחקן. אני מאוד מקווה שיקבלו את הערעור שהגשנו כיוון שהשחקן טוען שלא היה על הקווים באותו המשחק, רקאן חשוב לקבוצה ונקווה שיתחשבו בנו".

צפו בראיון המלא של פאדי סכניני

#דבורייה #הפועלסנדלהגלבוע #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות