כאוכב ממשיכה לדהור בצמרת עם ניצחון על אחווה עראבה

כאוכב ממשיכה לדהור בצמרת ליגה ב' צפון א' לאחר שניצחה 2-0 את אחווה עראבה. מוחמד אבו ריא כבש את צמד שערי הניצחון לקבוצתו.

המשחק המרכזי של ליגה ב׳ צפון א׳ הפגיש היום(שבת) בין אחווה עראבה להפועל כאוכב וסיפק לנו מפגש מרתק ואווירה יוצאת מהכלל בכפר כנא, לעיני כ-500 אוהדים הייתה אווירת פתיחה לוהטת וחמה תרתי משמע כאשר אוהדי המארחת עראבה השליכו אבוקה לכר הדשא ועל כך צפויים גם לעמוד לדין. אירוע מרשים ומכובד שהיה בדקות לפני פתיחת המשחק הוא טקס שנערך לכבודו של שחקן העבר זאהר אסדי, אחד מהשחקנים הטובים והמוכרים בליגות הנמוכות שסובל ממחלה נדירה והוענק לו אות הערכה על תקופתו ומה שנתן לקבוצת אחווה עראבה.

הטקס המכובד שנערך בפתיחת המשחק

המשחק נפתח במתח גדול כשכבר בדקה הראשונה עראבה הגיעה להזדמנות כפולה. בלאל סבע נגח לעמוד בפעם הראשונה והשוער הרחיק לקרן בפעם השנייה, אך כאוכב הגיבה מהר מאוד כבר בדקה ה-7' בשער יתרון כאשר מהראן אבו ריא חדר מצד שמאל ובעט כדור מדויק לפינה הרחוקה וקבע יתרון 1-0 לקבוצתו.

שחקני הקבוצות במהלך המשחק

בדקה ה-23׳ כאוכב הייתה יכולה להכפיל את היתרון אבל הבעיטה של וסים עלי לא הייתה מספיק מדויקת. חמש דקות לאחר מכן עוביידה רפאעי החמיץ את ההזדמנות להשוות כשנגח לידיים של השוער אחמד שולי.

עראבה המשיכה לנסות ובדקה ה-37׳ רפאעי הרים כדור נפלא למוחמד בשתאוי והשני החמיץ מול השער. מיד לאחר מכן מוחמד אבו ריא היה יכול להוסיף את השני שלו אבל הוא בעט מהאוויר החוצה. לקראת סוף המחצית עראבה החמיצה שלוש הזדמנויות מסוכנות להשוות את התוצאה שנשארה 1-0 לאורחים בתום מחצית מדהימה.

ירדו למחצית ביתרון

המחצית השנייה הייתה הרבה יותר רגועה והתאפיינה באגרסיביות והרבה פציעות של שחקני שתי הקבוצות. עראבה הניעה את הכדור בניסיון לצאת להתקפות מסודרות, אך כולם חוסלו על ידי ההגנה המצוינת של המאמן סאלח נמארנה ששיחק בונקר מוחלט והסתמכה על היציאה להתקפות מעבר.

בדקה ה-73׳ הגיעה ההזדמנות הראשונה במחצית השנייה כאשר בשתאוי חדר מצד ימין לתוך הרחבה אבל העט כדור חלש שחמק ליד העמוד. מיד לאחר מכן אחמד סבע מאמן אחווה עראבה החליט להוציא את רשאד דראושה שנצפה יורד היישר לחדרי ההלבשה. בדקה ה-88׳ כאוכב יצאה למתפרצת קטלנית שהסתיימה בשער שני של מוחמד אבו ריא שקבע את תוצאת המשחק 2-0 לרכבת הדוהרת של כאוכב שתפגוש בשבוע הבא את המתחרה צעירי כפר כנא למשחק המחזור אשר הוא בעל משמעות גדולה להמשך הדרך עבור שתיהן.

עראבה ניסתה אך לא הצליחה לחלץ נקודות מהמשחק

מוחמד אבו ריא כובש הצמד במשחק אמר ליאללה ספורט בסיום: "הגענו מוכנים כי ידענו שזו צומת דרכים שאם נפסיד בה הפער עלול להצטמצם מכפר כנא, כל משחק הוא חשוב בשבילנו וצריכים לקחת בו את הנקודות בין אם זה קבוצת תחתית או קבוצה שרוצה לעלות ליגה"

כובש הצמד מוחמד אבו ריא

על היכולת של קבוצתו: "אנחנו בעומס משחקים, מתאמנים הרבה וגם יחד עם משחקי הגביע. אנחנו קבוצה צנועה שבאה מלמטה ונעלה בזאת השם".

על הצטרפותו של אסעד עמאשה: "מסתכל על זה בצד חיובי ולא שלילי, הוא יהיה יחד איתי ויעזור לו. אני לא מחפש להיות מלך השערים אלא רוצה שהקבוצה תעלה לידה ולא משנה מי כובש את השערים".

צפו בשער הראשון שכבש אבו ריא

#הפועלכאוכב #אחווהעראבה

כתבות נוספות