בני סכנין עשתה מהפך מול עכו, מארון גנטוס פונה לבית החולים

בני סכנין מול הפועל עכו: קבוצתו של אלדד שביט עלתה ליתרון מוקדם משער של קניקובסקי בדקה ה-24', אך פיראס מוגרבי כבש צמד שערי מהפך. מארון גנטוס נפצע ופונה לבית החולים.

הסיבוב השני נפתח היום כאשר קבוצת המגזר בני סכנין פוגשת את הפועל עכו. סכנין שהגיעה למשחק הזה אחרי שני הפסדים רצופים בשבוע שעבר להפועל באר שבע ולבני יהודה ועם 15 נקודות בקופה, רוצה לצאת מהמשבר ולחפש נקודות ראשונות מאז המשחק נגד הפועל אשקלון. בסכנין הדברים לא רגועים ורק ביום שישי הרחיק המאמן פליקס נעים את אברהם פאס מהאימון והזמין אותו לועדת משמעת ביום ראשון הקרוב.

שחקני הקבוצות בפתיחת המשחק

המשחק נפתח בצורה חלשה על ידי שתי הקבוצות וכבר בדקה ה-10' התחיל הקהל של סכנין בקריאות למאמן להתפטר. בדקה ה-15' הזדמנות מצוינת של סכנין לעלות ליתרון כאשר כדור רוחב מצוין של מוגרבי מצא את שלומי אזולאי שהחמיץ כדור מחמישה מטרים שפגע בשוער ויצא החוצה.

אברהם פאס המושעה ביציע

בדקה ה-16' כדור מצוין של וונדרסון נבעט בעוצמה לעבר השער אך פגש את המשקוף ויצא החוצה. בדקה ה-24' נרשמה הזדמנות ראשונה לעכו כאשר גבי קניקובסקי העלה את האורחת ליתרון לאחר שהחלוץ בן אז'ובל מצא את עצמו מול השוער והוציא בעיטה לעבר השער וקנדיל הדף אך אז'ובל שוב השתלט על הריבאונד , מסר לקניקובסקי והאחרון קבע יתרון 1-0 לעכו.

בדקה ה-31' נרשם חילוף בבני סכניו כאשר יצא מארון גנטוס אחרי שנפצע ופונה לבית חולים ובמקומו נכנס ישראל זגורי. ככל הנראה על פי אבחנה ראשונית הבלם סובל משבר באף.

גנטוס מפונה

מי שנמצא באצטדיון בעכו הוא סוכן השחקנים הצרפתי אליאס קרין ביחד עם כו"ד שרבל ג'ובראן במטרה להתרשם מפיראס מוגרבי במטרה להעביר אותו לליגה התורכית.

הסוכן יחד עם שרבל ג'ובראן ביציע

המחצית השניה נפתחה עם הזדמנות נהדרת לסכנין, בדקה ה 53 שוב זה היה פיראס מוגרבי מצד ימין , העביר כדור רוחב מצוין שעבר את הגנת הפועל עכו אבל שוב שלומי אזולאי עם עוד החמצה . בדקה ה-54' עכו עם איום ראשון לשער, עמראן אלקרינאוי בעט כדור מצוין אבל קנדיל הדף.

דקה 77' חילוף בהפועל עכו יצא עמראן אלקרינאוי ונכנס במקומו דילן דמראויץ דקה 82' פיראס מוגרבי כבש את שער השוויון והחזיר את סכנין למשחק.

דקה 83' חילוף כפול בסכנין, יצא עידן שמש נכנס אוסאמה חאלילה. יצא תמבי סגס ונכנס במקומו אחרי היעדרות ארוכה עטאא ג'אבר.

דקה 90' הכשלה ברחבת עכו, אוסאמה חאלילה הוכשל ברחבה ופיראס מוגרבי בעט את כדור העונשין פנימה וקבע מהפך דרמטי לסכנין.

#בניסכנין

כתבות נוספות