תיקו שני ברציפות לאחי נצרת מול הפועל ראשון לציון

משחק שלישי ללא הפסד לאחי נצרת ותיקו שני ברציפות, הפעם מול ראשון לציון.

לאחי ציפה משחק קשה מאוד מול המתחרה הצמודה הפועל ראשון לציון והוא הפך ליותר קשה לאור החיסורים שהיו בסגל השחקנים למשחק זה כאשר אמג'ד סולימאן הקפטן מוצהב, אחמד שעבאן מורחק ומואמן סאלח ועוביידה אבו רביע פצועים.

אדהם האדיה אמנם רצה לעבור את המשחק בשלום, אבל לאור כל מה שהתרחש במגרשים אחרים ולאור התוצאה בהתייחס להרכב החסר שלו יכול להיות מאוד מרוצה. אחי כבר משחק שלישי ללא הפסד, אוגרת נקודות בשקט כאשר כל הלחץ עבר על הפועל תל אביב והפועל כפר סבא שאחת עשתה תיקו המחזור הזה והשנייה הפסידה ובהתאם לכך אחי נמצאת במקום הרביעי כשבמאזנה 26 נק' והתקרבה לכפר סבא שממוקמת במקום השני כאשר ההפרש ביניהן עומד על שתי נקודות בלבד. אדהם היה חותם על מצב כזה לפני תחילת המחזור, הרי מאוד חשוב הקפטן אמג'ד סולימאן למערך ולמרות חסרונו שחקניו הצליחו להפגין משחק שקול, הגנתי ברוב הדקות ומסודר ששמר את התוצאה על תיקו מאופס.

מרוצה גם מהתוצאות של היריבות. האדיה

צילום: נזיה סולטאן

במחצית הראשונה ראינו שליטה של שחקני המארחת, אך ההגנה של אחי הצליחה להפחית את סכנת היריבה. במחצית השנייה, ניסו שחקניו של אדהם להכתיב את הקצב ובסוף התוצאה נשמרה עד הסיום ללא שערים בשתי הקבוצות. למרות שאדהם האדיה הציב את ארבעת שחקנים ההתקפיים בהרכב, המשחק לא הוביל לשערים.

באחי מאוד מצפים לחלון ההעברות כדי לשדרג את החלק הקדמי או לפחות לרכוש שחקן מייצר מצבים כדי להביא את חלוצי הקבוצה ליותר מצבי הבקעה ואף לתרגם זאת ליותר שערים. שבוע שלישי רצוף שאחי משיגה נקודות ואמנם לא את מלוא הנקודות שביכולתה אך עדיין נשארה צמודה לצמרת וכעת פניה מופנות למשחק בשבוע הבא.

#אחינצרת #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות