ממב"ע גולן נכנעה לבועיינה, כפר מנדא סיימה בתיקו עם כפר סמיע

ליגה ב' צפון א': ממב"ע גולן נכנעה להפועל בועיינה וכפר מנדא סיימה בתיקו מאכזב מול כפר סמיע.

משחק צמוד ואגרסיבי קיבלנו היום(שישי) בטובא כאשר ממב״ע הגולן אירחה היום את הפועל בועיינה. בני הגולן רצתה לחזור למסלול הניצחונות ופתחה את המשחק בצורה מצוינת ורצתה לכבוש שער מהיר. שני מצבים מצויינים לעלות ליתרון של המארחים הוחמצו כשסופיאן אבו ג׳בל בעט החוצה ומיד אחריו הקשר איהם זהוה נגח לידיים של השוער.

בניגוד למהלך המשחק, הפועל בועיינה הצליחה לעקוץ עם השער הראשון במשחק כשאחרי ערבוביה ברחבה דחק וסים הלון את הכדור לרשת של אייל ואקרט. משחק צמוד היום בטובא.

שחקני בועיינה וממב"ע במהלך המשחק

לאחר השער, האדומים של בועיינה קיבלו ביטחון והפיזיות שלהם גברה על הרצון והמהירות של שחקני ממב״ע. לקראת סוף המחצית נאאל אבו עואד החליף את תאאר עמאשה ומיד עם כניסתו קיבל כדור רוחב אך הוא לא דייק ובעט לידיים של השוער וקבע 1-0 לחבורה של אוסאמה מריח בתום מחצית אגרסיבית בטובא.

ממב״ע שוב עם פתיחת מחצית שנייה מצוינת, החבורה מהגולן שלטה בכדור ואיימה על השער של בועיינה. בדקה ה-59׳ שאדי אבו שבלי הרים כדור נפלא לראש של הבלם אמיר ערמון שנגח למסגרת אבל ההגנה של האורחים הרחיקה מהקו. ממב״ע המשיכה בלחץ הגבוה ובדקה ה-87׳ שוב הזדמנות אדירה להשוות את התוצאה אבל הבעיטה של באסל קדמאני מצאה את המשקוף. הפסד נוסף של בני הגולן שלא מצליחה להתאושש מהתקופה הקשה שעוברת על הקבוצה.

שחקני הקבוצות במהלך המשחק

מאמן הפועל בועיינה אוסמה מריח אמר בסיום: "משחק מאוד קשה עברנו מול קבוצה מאומנת. אני מאוד מרוצה למרות שלא הצגנו יכולת גדולה אבל הצגנו קבוצה שיודעת מה היא רוצה מעצמה".

צפו בראיון המלא של מאמן הפועל בועיינה

הפועל איחוד כפר סמיע 1-1 מ.כ. אחווה כפר מנדא

זה היה אמור להיות משחק קל עבור כפר מנדא שיצאה למשחק חוץ מול כפר סמיע מהתחתית. כפר מנדא רצתה לחזור לביתה עם שלוש נקודות שיקרבו אותה למוליכה כאוכב אך יצאה עם נקודה אחת בלבד.

האורחת שלטה במשחק לכל אורכו, יצרה הזדמנויות אבל החמיצה. העקשנות של שחקני כפר סמיע הקשתה על חלוצי כפר מנדא אך בסופו של דבר הקבוצה הצליחה לעלות ליתרון מוצדק משער שכבש שאדי חמודה. רק אחרי שספגה התחילה כפר סמיע לתקוף ולנסות להשיג נקודה חשובה מאוד במאבקי התחתית ובסופו של דבר הצליחה בכך כאשר עבד דנדן כבש את השוויון. 1-1 בסיום במשחק שכפר מנדא הייתה צריכה להכריע כבר במחצית הראשונה.

#בועיינה #כפרמנדא

כתבות נוספות