צעירי כפר כנא חזרה לנצח ושחררה הרבה לחץ

צעירי כפר כנא חזרה לנצח ונשמה לרווחה אחרי המחזורים האחרונים המאכזבים, סולטאן זועבי לא הגיע למשחק. הישאם זועבי: "למרות יכולת בינונית הצלחנו לנצח ואני שמח מאוד, התעוררנו במחצית השנייה".

צעירי כפר כנא 0-3 בית״ר נהריה לאחר שרשרת משחקים שבהם הקבוצה של הישאם זועבי איבדה הרבה נקודות, היום הצליחה צעירי כפר כנא לשחרר הרבה לחץ ולהסיר את חוסר המזל שתקף אותה לאחרונה כשגברה 3-0 על בית״ר נהריה. דבר מעניין מאוד מבחינת המשחק התרחש דווקא רחוק מהמגרש כאשר שחקנה של כפר כנא סולטן זועבי לא הגיע למשחק ומסתמן כי יסיים את דרכו בקבוצה.

סיים את דרכו? זועבי בימים יפים יותצר עם שחקני הקבוצה

המחצית הראשונה הייתה חלשה מבחינת שתי הקבוצות וככל הנראה ההצהרות של ההנהלה על כוונה לשחרר שחקנים במידה והם לא יחזרו לנצח השפיעה על היכולת של השחקנים על כר הדשא. מחצית ראשונה חלשה שהסתיימה ללא אירועים מיוחדים.

במחצית השנייה כפר כנא ידעה שהיא צריכה להילחם על מנת להבקיע את השער שחיכו לו הרבה זמן והם הצליחו לעשות זאת כאשר הית׳ם מחאג׳נה העלה את המארחים ליתרון בדקה ה-50׳. אחרי השער, חניכיו של הישאם זועבי קיבלו ביטחון והמשיכו ללחוץ על השער של היריבה הית״ר נהיריה ובדקה ה-70׳ ביאן אבו ריא הצליח להכפיל את התוצאה. לקראות סוף המשחק, מהנא ראדי השלים את הניצחונן המתוק כשכבש את השער השלישי בדקה ה-90׳ שהקפיץ את האוהדים ביציע. 3-0 מוצדק לכפר כנא.

הישאם זועבי מאמן צעירי כפר כנא מסר ליאללה ספורט בסוף המשחק: ״למרות מחצית ראשונה גרועה מאוד, הצלחנו במחצית השנייה להתעורר ולכבוש שלושה שערים. ההגנה שלנו התחילה להיראות הרבה יותר טובה ובשלושת המשחקים האחרונים לא ספגנו שערים. למרות היכולת הבינונית היום הצלחנו לנצח ואני שמח מאוד״.

שחררו לחץ. הנהלת כפר כנא והמאמן הישאם זועבי

מאג׳ד עואודה יו"ר צעירי כפר כנא התייחס לניצחון ומסר ליאללה ספורט: ״למרות מחצית ראשונה גרועה, הצלחנו להתאושש ולנצח בגדול. המשחק הזה היה מנת חמצן לקבוצה ושחררנו הרבה לחץ בעקבותיו. בשבוע הבא נגיע לכאוכב, שם מחכה לנו קרב מאוד קשה, אבל כמו לכל משחק אנחנו נגיע במטרה לנצח ולעצור את כאוכב״.

#צעיריכפרכנא

כתבות נוספות