לא שקט בסכנין: אברהם פאס הושעה מהאימון המסכם

לא שקט באימון סכנין: המתיחות בין אברהם פאס לבין המאמן עולה מדרגה כאשר הבלם התבשר שמושעה מהאימון ולא מורשה להתאמן.

האימון המסכם של בני סכנין שהתקיים היום בבוקר עורר עד סערה בין המאמן פליקס נעים לבין הבלם אברהם פאס כאשר פאס הושעה היום מהאימון ויוזמן לשיחה מול המאמן וההנהלה ביום ראשון, כך פרסם הדובר מונדר חאלילה לכלי התקשורת. פאס לא הסתיר את זה שהוא אינו מרוצה מהעבודה של פליקס נעים ורק לפני חודש ניסה המאמן להשעות את השחקן אולם פציעתו של עלאא אבו סאלח אז החזירה אותו להרכב.

בקבוצה סיפרו: "זה נראה כאילו הוא רוצה שיפטרו אותו. איך שכל השחקנים נכנסו לשיחה הראשונה שלו הוא התחיל לדבר על המשחק האחרון ועודד אותנו ואז בפתאומיות העמיד את אברהם ודרש ממנו לצאת והודיע לו שהוא לא מתאמן. אחריו חילופי דברים בין שניהם הוא הוציא את כל השחקנים לאימון ואברהם לא לקח בו חלק".

המתיחות בין חלק מהשחקנים לבין המאמן מתעצמת כאשר שחקנים התחילו לבקר את המאמן על התנהלותו מול כלי התקשורת כאשר במשחק האחרון בחר המאמן לתקוף אותם מול עדשות המצלמה.

המתיחות גוברת. פליקס נעים ואברהם פאס

צילום: מועדון בני סכנין

הודעת דובר בני סכנין: "שלום רב, הסתיים האימון ההכנתי למשחק מחר מול עכו. אווירה טובה ומעודדת ליוותה את האימון והמשיכה להיות דומיננטית בחדר ההלבשה. חאלד חלאילה הקפטן לא יטול חלק במשחק בגלל צהובים. השחקן אברהאם פס הושעה מהאימון עד לשיחה מול המאמן וההנהלה ביום ראשון. זה הוא נושא משפחתי בתוך המועדון ופרטיו יתנהלו בתוך ערכי המשפחתיות של המועדון. (נא לא לחטט בנושא ולהימנע מעודף יצירתיות תקשורתי)".

המשחק מחר הוא צומת דרכים עבור סכנין ובמקרה של הפסד לעכו, סיכוי גדול שפליקס נעים יסיים את דרכו בקבוצה ואם הקבוצה תנצח צפויות התפתחויות בנושא המשך דרכו של אברהם פאס. פליקס נעים יעלה מחר בהרכב של שלושה בלמים כאשר אבו סאלח, מארון גנטוס וסארי פלאח יהיו בעמדת הבלמים, עלי עתמאן יפתח בעמדת המגן הימני וונדרסון בעמדת המגן השמאלי .

בקישור ישחקו איהאב גנאים ותמבי סגס, חאלד חלאילה כאמור לא יפתח בעקבות צבירת כרטיסים צהובים ובהתקפה יפתחו שלומי אזולאי, פיראס מוגרבי ועידן שמש שמקווים שיהיה כשיר באופן מלא וישחזר את היכולת המצוינת מהמחצית האחרונה מול באר שבע.

#בניסכנין

כתבות נוספות