צומת דרכים: צעירי כפר כנא זקוקה לניצחון שישאיר אותה במאבקי העלייה

צומת דרכים: בצעירי כפר כנא יודעים שאף תוצאה מלבד ניצחון במשחק הקרוב מול בית"ר נהריה לא תספק. האם הקבוצה תצא לדרך חדשה או תלך לכיוון מהפכה ושינוי מטרות?

מהפכה. זה מה שחולל המשחק האחרון שהסתיים בתיקו מאופס מול אחי עכו בתפיסה והחזון של הקבוצה להמשך העונה ותעיד על כך הודעתו של יו"ר הקבוצה מג'ד עואודה בסיומו בו הוא מצהיר שאם התוצאות לא תשתפרנה עד סוף הסיבוב מטרות הקבוצה ישתנו, ישוחררו שחקני הרכש ותהיה הסתמכות על שחקני הבית.

על אף שהחבורה של הישאם זועבי ניצבת כעת במקום השלישי עם 21 נקודות ומשחק אחד פחות מהשנייה כפר מנדא, בהנהלת של הקבוצה כלל לא מרוצים מהתוצאות שלדעתם לא משקפות את מה שקורה על כר הדשא במשחקים שלהם וטוענים שהקבוצה סובלת מחוסר מזל. לעומת זאת, ההנהלה הצהירה שהיא ממשיכה לתת קרדיט למאמן הישאם זועבי ולשחקנים ובטוחה שהמצב עוד ישתפר.

צומת דרכים. שחקני צעירי כפר כנא באימון

עוואודה דיבר בשם ההנהלה גם על מצב בו הקבוצה לא תצליח לחזור למסלול הניצחונות ולהתקרב למוליכה: "אנחנו מאמינים שנחזור בקרוב למאבק העלייה. אבל אם זה לא יקרה בסופו של דבר והעניינים לא ילכו כמו שאנחנו רוצים ונראה שאם בסיום הסיבוב הראשון אנחנו לא במקום שאנחנו רוצים להיות בו, נשחרר כמה שיותר שחקני חיזוק שהבאנו ונתן את הבמה לשחקני נוער של הקבוצה בכדי שיצברו דקות משחק וניסיון".

בשישי הקבוצה תארח הקבוצה את בית"ר נהריה וזו תהיה הזדמנות טובה לכפר כנא לחזור לעצמה לאחר שבוע לא פשוט והאכזבה שנרשמה במחזור החולף בעקבות התיקו המאופס בעכו שבו הקבוצה נראתה לחוצה ואובססיבית והדבר בא לידי ביטוי כאשר סולטאן זועבי, התעמת מילולית עם אחד מחברי ההנהלה של הקבוצה. אגב, מאז לא שב לאימוני הקבוצה באופן מלא והמשך דרכו עומד בסימן שאלה גדול.

שחקני כפר כנא. צריכים לעמוד במשימה כדי להשאיר את קבוצתם בתמונה

סוללת שחקני הרכש שהביא המאמן הישאם זועבי ביניהם מהראן אבו ריא, הייתם מחאג'נה, תאאר קיטאני ומוחמד ג'בארין(אבו שאקר) יצטרכו לעמוד במשימה ולהוציא את הקבוצה הזו לדרך חדשה שתחזיר אותה למסלול מאבק העלייה במטרה לחזור לליגה א' ממנה ירדה בתום העונה האחרונה. אחרת, גם הסבלנות של הנהלת הקבוצה תסתיים והמילה מהפכה תהיה שוב חזק מאוד על הפרק, לפחות עד המשחק הגורלי מול כאוכב שם תתבהר באופן סופי התמונה להמשך הדרך.

#צעיריכפרכנא

כתבות נוספות