ליגה ב': זלפה תנסה לשמור על רצף הניצחונות מול פרדס חנה מהתחתית, דבורייה חוזרת למשחק מסקרן מול סנ

ליגה ב צפון ב': דבורייה חוזרת ממנוחה למשחק מסקרן מול סנדלה גלבוע, אלנהדה נצרת וכפר קרע ינסו להתאושש אחת מול השנייה ואילו זלפה תנסה להמשיך את המומנטום מול פרדס חנה מהתחתית.

הפועל בני זלפה - בית"ר פרדס חנה (שישי)

קבוצתו של נביל אמארה קיבלה משחק שעל הנייר אמור להיות משימה פשוטה עבורה. המוליכה תארח את הקבוצה מתחתית הליגה כאשר זו לא רשמה ניצחונות במשך כל חמשת המחזורים האחרונים ויתרה מכך, בשני המחזורים האחרונים סיימה בהפסדים גדולים לערערה והפועל טירת כרמל.

רבות דובר על בני זלפה בהיבט היכולת שמציגה הקבוצה במשחקים אך למי שמביט על הטבלה ומצבה של הקבוצה, רואה שבמבחן התוצאה היא לחלוטין עומדת ולא הפסידה באף משחק מפתיחת העונה. האם לקבוצה מהתחתית יש סיכוי לעצור את המוליכה?

ינסו להמשיך את המומנטום. שחקני זלפה

צילום: ודיע ג'בארין

בני פרדיס - מכבי ריינה(שישי)

שתי הקבוצות צריכות להיות מאוכזבות ממה שהן מציגות בשבועות האחרונים. פרדיס מצידה אחרי תחלופת מאמנים, הפסד גדול ממהפך שעשתה לה מכבי אכסאל ובשבוע האחרון הצליחה לנצח את הפועל דליה משער הכרעה בתוספת הזמן. מנגד, מכבי ריינה שהשער שגנז ממנה את הנקודות שיכלה להוציא מול זלפה, ייזכר לעוד זמן רב בליגה. אם כך, שתי הקבוצות ינסו לאסוף קודות יקרות מהמפגש הזה שיכולות לסייע לפרדיס בצמרת או להרחיק את ריינה מהתחתית.

הפועל סנדלה גלבוע - מ.ס דבורייה(שישי)

סנדלה המבלבלת תפגוש את דבורייה המתחזקת למשחק סופר מעניין. קבוצתו של אדהם זועבי לא מצליחה לשמור לאחרונה על יציבות וזה מה שתנסה להשיג במשחק הקרוב, רצף נצחונות. הקבוצה מגיע לאחר ניצחון מרובה בשערים מול כפר קרע בשבוע שעבר שאולי נתן לה ביטחון וזריקת מוטיבציה להמשך. מנגד, תעמוד דבורייה שאצלה המילה מוטיבציה היא סימן דרך ובראש הרשימה של המאמן חנא פרהוד.

דבורייה המתחזקת מפגינה לאחרונה עצמה ורעב שמאפיינים כל קבוצה שמצהירה על כך שרוצה להיאבק על עליית ליגה וביום שישי הקרוב היא תצטרך להפגין שוב את אותה יכולת מול סנדלה ובכך להמשיך את המומנטום הנפלא שבו היא נמצאת.

צריכים לשמור על רצף ניצחונות. שחקני דבורייה

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

הפועל רמות מנשה - מכבי עין מאהל(שישי)

הפועל רמות מנשה תפגוש את הקבוצה המפתיעה של הליגה. את עין מאהל כבר סימנו לא מעט כיורדת הבטוחה לליגה ג', אלא שאז הקבוצה עשתה סוויץ' ענק וניצחה כבר במשך חמשת המחזורים האחרונים במאזן מרשים ביותר של כיבוש 12 שערים וספיגת שער אחד בלבד ולבטח היא מגיעה חדורת ביטחון למפגש מול הקבוצה שרק רוצה לברוח מהתחתית ולעלות מעל הקו האדום.

מכבי נג'ידאת - הפועל דליה(שבת)

ניסיון נוסף למכבי נג'ידאת לעשות שינוי ולנצח לראשונה במגרשה הביתי החדש. בשבוע האחרון שוב הוכיחה נג'ידאת שבחוץ היא יכולה לגבור על כל קבוצה, אך כעת עליה להוכיח שגם בבית היא עושה את העבודה. מנגד, הפועל דליה שעדיין לא התאוששה מהתבוסה לבני זלפה לפני שני מחזורים ועליה לחזור למסלול הניצחונות אחרת היא עלולה להתקרב מאוד לתחתית.

אלנהדה נצרת - איחוד בני כפר קרע(שבת) אלנהדה נצרת בלי הרבה רעש תקשורתי ממוקמת לה בצמרת הטבלה כאשר בכל ארבעת הניצחונות האחרונים שלה כבשה שני שערים ומעלה בכל משחק, אלא שבמחזור האחרון המומנטום של הקבוצה נעצר מול עין מאהל שם ספגה שלישיית שערים שקטעה לה את רצף הניצחונות. מנגד, כפר קרע שמסתבכת לה משבוע לשבוע. שלושה מאמנים עברו בקבוצה מפתיחת העונה והתוצאות עד כה לא מזהירות ולא טובות כלל כאשר בכל חמשת המחזורים האחרונים הקבוצה לא הצליחה לנצח. עליית ליגה נראית רחוקה מאוד, אך לבטח הקבוצה לא תרצה להמשיך לאבד נקודות שימקמו אותה בחלק התחתון של הטבלה.

הפועל טירת הכרמל - בני ערערה עארה לאחר שבשבוע האחרון קיבלה ערערה מנוחה עקב דחיית משחקה מול רמות מנשה ליום שלישי הקרוב, לקבוצתו של עיסא נג'ידאת מצפה שבוע לא פשוט כשעוד קודם לכן תפגוש מחר את טירת הכרמל. לאחר הפסד הבכורה של המאמן על הקווים לאלנהדה נצרת, הוא הצליח לעלות על דרך חדשה עם ניצחון על פרדס חנה וכעת עליו להמשיך את המומנטום ולייצר רצף ניצחונות שירחיק אותם מהתחתית. מנגד, טירת הכרמל שהתרחקה לה מהצמרת תרצה לייצר שוב רצף ניצחונות לאחר שגברה על אותה פרדס חנה שניצח עיסא נג'ידאת במשחקו האחרון לפני שבועיים.

צעירי טורעאן - מכבי אכסאל לאחר שלא הופיעה למשחקה האחרון מול דבורייה בעקבות אי ביטוח שחקנים, טורעאן שוב לא הזמינה מגרש והמשחק מחר עתיד שלא להתקיים, מה שעשוי לשלוח באופן סופי את הקבוצה לפירוק.


כתבות נוספות