ליגה א' צפון: אכסאל תנסה לחזור למסלול הניצחונות מול קרית אתא, טירה ובאקה במשחקי חוץ קשים

לקראת מחזור 13 בליגה א' צפון: הפועל אכסאל תארח את קרית אתא מהתחתית. באקה, טירה ודליה יוצאות למשחקי חוץ קשים.

הפועל אכסאל – מכבי עירוני קרית אתא

למרות התיקו במחזור האחרון במשחק החוץ מול אום אל פחם, שמרה קבוצתו של סמיר עיסא על מרחק שלוש הנקודות מהמוליכה הפועל רובי שפירא חיפה שחילצה נקודה בדקות הסיום במשחקה מול הפועל כפר כנא. אכסאל המאוכזבת מכך שלא הצליחה לנצח את אום אל פחם, מקווה להתאושש על חשבונה של קרית אתא מהתחתית ובכך להמשיך להיצמד לצמרת.

קרית אתא מצדה סיימה בתיקו ללא שערים מול הפועל הרצליה כאשר עבורה מדובר בהישג טוב. אכסאל, שעדיפה גם היא על קריית אתא בהיבט סגל השחקנים ותצטרך מצדה לנצל את יתרון הביתיות ולצאת עם מלוא הנקודות מהמפגש הזה.

ינסו לחזור למסלול הנצחונות. עומר בוארון

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

הפועל הרצליה – מ.ס. טירה

הניצחון על אסי גלבוע במחזור הקודם מציב את קבוצתו של המאמן מוחמד סמארה במקום העשירי ובמרחק שלוש נקודות מעל הקו האדום. טירה שצברה בששת המחזורים הראשונים נקודה אחת בלבד, תרצה להמשיך את המומנטום החיובי לאחר שבששת המשחקים האחרונים שינה באופן משמעותי את מאזנה וניצחה בשלושה מתוכם ובשלושה הנוספים סיימה בתיקו.

מול טירה תתייצב הפועל הרצליה, יריבה לא פשוטה שאמנם סיימה בתיקו מאופס במחזור האחרון מול קרית אתא אך הוכיחה בכל משחקי הליגה שלה מפתיחת העונה שמדובר בקבוצה חזקה עם כישרון רב. סגל מ.ס טירה לקראת המשחק יהיה מלא למעט סמיר עבד אלחי שנמצא בספק. כזכור, עבד אלחי שנפגע בראשו בדקות הראשונות במשחק מול אסי גלבוע, עדיין לא מתאמן באופן סדיר ובקבוצה מקווים שבסופו של דבר כן יהיה כשיר ויכלל בסגל לקראת המשחק.

שחקני טירה חוגגים את הניצחון האחרון

הפועל ירושלים - הפועל באקה אל גרבייה

הפועל באקה שמחפשת חיזוק לסגל שלה כבר הרבה זמן, צירפה את מוחמד כבהא(צ'אבי) במהלך השבוע האחרון במטרה לייצר עומק בחוליית ההתקפה שלה. לקבוצתו של רונן וינשטיין מצפה משחק לא פשוט מול הפועל ירושלים באצטדיון טדי בו היא מקווה להשיג נקודות עם הסגל הצעיר שלה.

עירוני טבריה - מכבי דלית אל כרמל

הבעיות שמלוות את מכבי דליה לא נגמרות והתוצאות של הקבוצה מדברות בעד עצמן. בששת המחזורים האחרונים דליה הפסידה בחמישה משחקים ובמשחק נוסף נפסק נגדה הפסד טכני. הקבוצה שנמצאת במקום האחרון בטבלה והחליפה ארבעה מאמנים בחודש האחרון, תצא למשחק חוץ בטבריה נגד עירוני המקומית ששואפת לעלות לליגה הלאומית בסוף העונה כשעל הנייר ובהתחשב במצב של דליה לאחרונה, היא לא אמורה להוות מכשול לטבריה בדרך לעוד שלוש נקודות.

#הפועלאכסאל #הפועלאוםאלפאחם #מסטירה #הפועלעירוניבאקה

כתבות נוספות