אשרף רבאח בדרך חזרה לליגה א'

אשרף רבאח סיים את דרכו בליגה הפלסטינאית. קבוצות הצמרת של ליגה א' צפון מחזרות אחרי המגן שקרוב לאום אל פחם ונכח היום באימון הקבוצה.

המגן המוכשר עזב את הליגה הפלסטינאית ושוקל הצעות חדשות שנמצאות על הפרק. כזכור, אשרף רבאח עזב את ליגה א' בתום העונה האחרונה והחל את דרכו בליגה הלאומית בקבוצת הפועל חדרה, אלא ששם הקדנציה הייתה קצרה מאוד ומאכזבת מבחינתו. מאז עבר אשרף לשחק בליגה הפלסטינאית וכעת החליט לסיים את דרכו בקבוצת הילאל אל קודס ולבחון מחדש את ההצעות בליגות הנמוכות.

אשרף, מהמגנים המוכשרים שזכורים מעונותיו האחרונות בליגה א' צפון בקבוצות הפועל אכסאל והפועל באקה אלגרבייה, עשוי לעשות את דרכו חזרה למקום בו סיים את העונה האחרונה והצטרף לאימוני הפועל אום אל פחם.

על הדרך שעשה מפתיחת העונה אמר אשרף: "פתחתי את העונה בליגה הלאומית אך לא הסתדרתי עם המאמן בהפועל חדרה והחלטתי לעזוב, הייתי קרוב מאוד באותה תקופה לחזור לליגה א' ואז דיברו איתי מהליגה הפלסטינאית וסגרתי שם אך מאז בתקופה האחרונה החלטתי לחזור לשחק במקום שיותר יסתדר לי עם החיים האישיים ומבחינת התנאים".

מה יהיה היעד הבא שלו? אשרף רבאח

צילום: וואסים מוואסי

עכשיו כשאתה חוזר, המטרה היא לחזור לליגה א' או לנסות שוב בלאומית?

"יש לי גם הצעות מליגה לאומית ורציתי מאוד להתקדם אבל הכיוון שלי הוא יותר לצמרת ליגה א' כרגע ובעונה הבאה אני שואף להגיע ללאומית".

הקבוצה האחרונה שלך בליגה א' זו הפועל אכסאל שם הייתה לך עונה מוצלחת, חזרה אליה נמצאת על הפרק?

"רוב קבוצות הצמרת של הליגה על הפרק כולל הפועל אכסאל, אני שוקל את כל ההצעות שלי". כאמור בנוסף נמצאת גם על הפרק אום אל פחם שדווקא היא קרובה יותר לצרפו והשחקן אף נכח היום באימון הקבוצה.

ובכל זאת מי מהן העדיפה עלייך? מה הלב אומר?

"הלב הולך עם קבוצת צמרת, לא שיקול אחר"

#אשרףרבאח #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות