אחי נצרת תנסה לחזור למסלול הניצחונות מול הפועל ראשון לציון

אחי נצרת תנסה לחזור למסלול הניצחונות מול יריבתה הצמודה הפועל ראשל"צ: קבוצתו של אדהם הדיה תגיע בסגל חסר ללא אמג'ד סלימאן, אחמד שעבאן ומואמן סאלח.

המחזור ה-14 בליגה הלאומית יוצא ביום ששי לדרך ואחי נצרת יוצאת למשחק חוץ קשה נגד הפועל ראשון לציון, משחק שנחשב למשחק צמרת לכל דבר כאשר אחי שממוקמת במקום הרביעי עם 25 נק' תנסה להתרחק מהרודפת אחריה ראשל"צ שבמאזנה 23 נק'.

באחי נצרת יודעים שחוץ מניצחון כל תוצאה אחרת יכולה להרחיק אותה מהמקום השני עוד יותר כיום היא רחוקה ב-3 נקודות מכפר סבא שמאיישת אותו וחזרה לנצח במחזור האחרון. לאחי היה משחק ביתי קשה בשבוע שעבר שהסתיים בתיקו אך לאור ההתפתחויות של המשחק והרחקתו של אחמד שעבאן שייעדר מהמשחק הקרוב, התוצאה הייתה מעודדת.

רוצים לחזור למסלול הניצחונות

חלון ההעברות מתקרב ובקבוצה ומעוניינים להשיג את הנקודות הדרושות בכדי להמשיך להתבסס בצמרת עד שיוכלו להביא רכש שיחזק את הקבוצה כפי שמצפים ולאור המיקום שלהם כיום הם מעודדים מצבירת הנקודות עד היום ומאמינים שיוכלו לשמור על מקומם בצמרת עד חלון ההעברות.

מבחינת סגל אחי נצרת, מעודדים מהתקדמות השיקום של עוביידה אבו רביע שנפצע בתחילת העונה כאשר הוא כבר חזר לרוץ באימונים, עם תקווה שיעמוד לרשותו של המאמן אדהם לאחר הפגרה. מבחינת הסגל למשחק הקרוב, המאמן אדהם האדיה יסבול ממחסור גדול כאשר ימשיכו להיעדר מואמן סאלח הפצוע, עוביידה שנמצא בשיקום, אמג'ד סולימאן שירצה עונש צבירת צהובים ואחמד שעבאן שהורחק במשחק האחרון.

יחסר למאמן במשחק הקרוב. הקפטן אמג'ד סלימאן

צילום: נזיה סולטאן

לאור מהלכי המשחק האחרון, חוליית ההגנה שתפתח נגד ראשל"צ צפויה להיות זהה כאשר גד עמוס ימשיך בשער על רף הפציעה שעבר במשחק האחרון במהלכו אף הוחלף במחצית ואילו בקו האחורי נאיל חוטאבא יוסט למגן שמאל במקומו אחמד שעבאן המורחק, כמגן ימין יפתח הבלם נינו. אכרם שריח צפוי להמשיך כבלם לצדו של פטי כאשר באחי מאוד מרוצים מאכרם שיכול לשחק במגוון תפקידים בחלק האחורי.

בקישור חסן אבו זייד וספואן חילו ימשיכו לקבל את הקרדיט ובחלק הקדמי אדהם האדיה יבחר שלושה מארבעת שחקני ההתקפה שעומדים לרשותו והם אבו עלי, מוראד אבו ענזה, חמודי חטיב ומייקל סיטון או שיסיט אחד מהם בקישור כדי להשלים את תמונת הקישור ובכך ישחק עם ארבעתם במטרה להשיג את הניצחון שישאיר את קבוצתו בצמרת.

#אחינצרת

כתבות נוספות