כפר כנא תנסה להתאושש מהתיקו המאכזב מול רובי שפירא על חשבונה של שפרעם

כפר כנא תנסה להתאושש מהתיקו המאכזב במחזור האחרון על חשבונה של שפרעם. אמיר נפאע כובש השער השני ומהשל השער הראשון במשחק האחרון: "אנחנו רעבים לניצחון, המטרה שלנו היא רק לקחת את מלוא הנקודות"

בהפועל כפר כנא עדין לא מעכלים את התיקו נגד הפועל רובי שפירא ובקבוצה יצאו מאוכזבים מתוצאת הסיום לאחר שהובילו עד לדקה ה-81' ביתרון 2-0. אמיר נפאע, שכבש את השער השני אתמול חגג את שערו הרביעי העונה, אבל לצערו השער היפה שכבש אתמול היה יכול להיות שער ניצחון אך נשכח אחרי התיקו בדקות הסיום. השחקן עצמו אמר ליאללה ספורט: "למרות השער היפה אנחנו מאוכזבים מהתוצאה ומסתכלים קדימה למשחק הבא".

שחקני כפר כנא

חבר ההנהלה דרג'אם סביח עדיין מטיל ספק לגבי ההחלטות של השופט שלטענת רבים הוא שגה בחלק מההחלטות: "הכל אצלי בגדר הספק ואני לא יכול לשפוט עכשיו, אבל אני חושב שהנפילה של שחקן רובי הייתה מחוץ לרחבה ולדעתי השופט הגזים עם התוספת של 8 דקות".

המשחק מול הפועל רובי שפירא היה גם משחקו האחרון של מאור סיסו בקבוצה, השחקן קיבל את השחרור מההנהלה ועבר להפועל מגדל העמק. שחקן נוסף שקיים ספק גדול אם ימשיך או לא הוא איימן חטיב, איימן מבוקש במספר קבוצות בליגה ב' אמר לאתר יאללה ספורט בנושא: "אני לא עוזב את הקבוצה, כל עוד רוצים אותי בכפר כנא אני נשאר".

אמיר נפעא חוגג את השער שכבש במשחק האחרון

בכפר כנא מחפשים עוד חיזוק והשבוע תתקבל החלטה בנוגע לצירוף שחקנים כאשר על הפרק חלוץ ובלם, אחד השמות שעלו כמועמדים הוא באסל טאהא שעתיד להשתחרר מהפועל בית שאן.

כפר כנא תצא השבוע למשחק חוץ קשה נגד הפועל שפרעם. אמיר נפאע ששיחק בעברו בהפועל שפרעם אמר: "הרגשה מאוד מוזרה לשחק נגד העיר שבה גדלתי והקבוצה בה שיחקתי, אני אוהב את הקבוצה אבל הראש שלי בהפועל כפר כנא ומה שחשוב לי זה הרוח הספורטיבית. אחרי התיקו האחרון אנחנו רעבים לניצחון והמטרה שלנו היא רק לנצח ולזכות בנקודות".

#הפועלכפרכנא #ראשי #ראשי1

כתבות נוספות