באסל טאהא ביקש להשתחרר מהפועל בית שאן

הבלם באסל טאהא שוחח עם הנהלת הפועל בית שאן וביקש להשתחרר מהקבוצה.

בלם הפועל בית שאן ואחד השחקנים המשמעותיים בשורותיה עשוי לסיים את דרכו בקרוב. באסל כזכור פתח את העונה הנוכחית והשנייה ברציפות שלו במדי הפועל בית שאן אשר בה רצה לרשום עונה נוספת מוצלחת אך נכון לעכשיו הדברים נראים אחרת משחשב.

טאהא, מהבלמים המוכשרים ביותר בליגה א' צפון, לא מצליח לבוא לידי ביטוי מבחינה מקצועית בקבוצה ולצערו גם המזל לא משחק אצלו תפקיד ולא כל כך לטובתו כאשר הבלם רשם מפתיחת העונה שלושה שערים עצמיים וספג שני כרטיסים אדומים.

הקפטן יעזוב? באסל טאהא

צילום: נזיה סולטאן

בימים האחרונים יזם הבלם שיחה עם הנהלת בית שאן אשר גם אצלה העניינים מעט מבלבלים לאחרונה ובמסגרת השיחה ביקש לסיים את דרכו בקבוצה. באסל כאמור שחקן מוערך מאוד על ידי הצוות המקצועי והקהל המקומי של הקבוצה ונעשים ניסיונות להשאירו על אף שבסביבת השחקן מספרים כי החלטתו לעזוב היא סופית.

הבלם כבר מחוזר מאוד על ידי מספר קבוצות בליגה כאשר מי שזכורה שרצתה את הבלם בפתיחת העונה היא הפועל אכסאל ומי שרוצה מאוד לצרפו בימים אלו היא הפועל כפר כנא ולא מן הנמנע שנראה אותו עושה את המעבר לאחת מהן לאחר שיבחן בקרוב את כל ההצעות שעומדות על הפרק. מה שבטוח הוא שהבלם יהיה חיזוק משמעותי לכל חוליית הגנה אליה יצטרף.

#באסלטאהא #הפועלביתשאן

כתבות נוספות