איתמר כהן הצטרף להפועל אום אל פחם בפעם השנייה

איתמר כהן הצטרף לאימוני הפועל אום אל פחם וחתם בקבוצה היום בפעם השנייה. הקבוצה תצרף גם מגן שמאלי.

קבוצתו של ברוך סער ממשיכה במסע הרכש שלה במטרה להשיג עליה בסוף העונה. לאחר ששחררה אמש את יוסף עוואדי ולאור פציעתו של משה בן לולו, ההנהלה יחד עם הצוות המקצועי חיפשו בימים האחרונים שחקנים שיכולים לשדרג את ההגנה והחלק ההתקפי .

מי שחתם היום בקבוצה בפעם השנייה הוא הקשר איתמר כהן. כזכור, כהן כבר חתם בשורות אום אל פחם לפני כחודש אלא שאז קבוצתו הכח רמת גן הטילה וטו על המעבר. אם כך, הפעם באום אל פחם מקווים שהמעבר יעבור ללא בעיות כאשר השחקן כבר הצטרף הבוקר לאימוני הקבוצה.

איתמר כהן באימון הראשון

שחקן נוסף שבקבוצה מעוניינים לצרף הוא המגן השמאלי סער קלדרון שגם כן פתח את העונה במדי הכח רמת גן. קלדרון נמצא ברשימה של המאמן כבר תקופה ארוכה, אולם בקבוצה מחכים לאור הירוק מקבוצתו.

בנוסף אליו עלה כמועמד לחיזוק הקבוצה בעמדה זו השחקן אשרף רבאח שהיה אמור להצטרף אולם הדברים לא הסתדרו מולו בשלב זה אך לא מן הנמנע שיחזרו לנהל מולו משא ומתן במידה וקלדרון לא יצטרף בסופו של דבר.

סער קלדרון

מי שמעמדו יעלה על הפרק לאור צירוף מגן שמאלי הוא הבלם אמיר כנעאן שתפקד עד כה בעמדה זו כאשר בשבועות האחרונים כבר קיבל כנעאן פניות ממספר קבוצות ביניהן אחווה עראבה של המאמן אחמד סבע בליגה ב'.

איתמר כהן והנהלת אום אל פחם במעמד החתימה בפעם השנייה

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות