יוסף עוואדי עוזב את הפועל אום אל פחם

המגן יוסף עוואדי עוזב את הפועל אום אל פחם. בקבוצה מחפשים חיזוק בהתקפה ובעמדת המגן.

מגן הפועל אום אל פחם יוסף עוואדי צפוי לעזוב את הקבוצה כבר השבוע. במשך מספר שבועות עלה שמו של יוסף עוואדי כמועמד להשתחרר מהקבוצה ואף התקיימו מספר שיחות בינו לבין הנהלת הקבוצה לפני המשחק מול אכסאל בהן נקבע שישחק ולאחר מכן יעלה שוב עניין המשך דרכו ותתקבל החלטה על פי בקשתו של השחקן. אם כך, בתום המשחק האחרון החליט המגן לחפש יעד חדש וצפוי במהלך השבוע לסיים את דרכו באופן רשמי כאשר כבר קיבל מספר הצעות כאשר הבולטות ביניהן מצמרת ליגה ב' אך ישקול כל הצעה שתעמוד על הפרק.

יוסף אמר ליאללה ספורט על עזיבתו: "לקחתי את ההחלטה לעזוב מהרבה סיבות שלא כולן קשורות לכדורגל וזו החלטה שלקחתי כבר לפני שבועיים ואני שלם איתה ומאחל לקבוצה את כל ההצלחה ושיעלו ליגה. לקהל המדהים אני רוצה להגיד רק משפט אחד - מי שלא שיחק באום אל פחם מבחינתי לא שיחק כדורגל, אני אוהב אותם ומעריך מאוד. הייתה לי האפשרות להמשיך אבל בחרתי לעבור למקום חדש מהשיקול המקצועי שלי".

עובר ליעד חדש. עוואדי

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

הנהלת הקבוצה מסרה בתגובה: "מאחלים לו בהצלחה בהמשך דרכו, הוא שחקן מאוד מוערך על ידי ההנהלה והקבוצה. הוא התנהג בצורה מכובדת ועמד בכל מילה שלו. השחקן ביקש להשתחרר כבר לפני המשחק וביקשנו ממנו שיישאר והוא עמד בזה וכל זה אנחנו מודים לו על הדרך שבה סיים". בנוסף, קבוצתו של ברוך סער כבר מחפשת מספר שבועות חיזוק בחלק ההתקפי ובעמדת המגן השמאלי ולא מעט שמות עלו על הפרק לאחרונה כאשר לאתר יאללה ספורט נודע שההנהלה צפויה לקיים פגישות עם כמה מהם.

בנוגע למשחק הקרוב, לאחר התיקו האחרון מול אכסאל תצא הקבוצה למפגש חוץ מול מכבי צור שלום במגרש קשה כאשר באום אל פחם יודעים שחייבים לצאת עם ניצחון על מנת להתברג בצמרת ולא לאבד יותר גובה. מחמוד עבאס שנפצע לאחרונה נמצא בספק למשחק והיעדרות שלו עלולה להיות מכה קשה לאום אל פחם, כמו כן ייעדר עבאס מהמשחק נגד עירוני טבריה בעקבות צבירת צהובים.

יצטרכו להסתדר בלעדיו. עבאס

צילום: איהאם אנוואר ג'בארין

#הפועלאוםאלפחם

כתבות נוספות